Сретенская церковь
Toplu taşıma durağı
Rota
Genel bakış
Program
Buses
6
7
11
14
17
57
102
108
203
317
1323
Minibüsler
102т
т104
т6
Tahmini sefer çizelgesi
102
şuraya kadar: Замятино
05:27
07:27, 09:27
108
şuraya kadar: Автостанция Заволжье
05:40
06:15, 06:50
57
şuraya kadar: Олимпийская улица
05:43
06:13, 06:23
7
şuraya kadar: Олимпийская улица
05:45
06:35, 06:55
т104
şuraya kadar: Конево
05:55
09:55, 12:35
14
şuraya kadar: Правдинск
06:06
12:21
2 sefer daha
11
şuraya kadar: Посёлок Волжский Рейд
06:07
07:07, 08:07
317
şuraya kadar: Автостанция Городец
06:19
09:19
17
şuraya kadar: Олимпийская улица
06:21
07:11, 07:41
102т
şuraya kadar: Замятино
06:26
08:16, 10:36
1 sefer daha
203
şuraya kadar: Олимпийская улица
07:01
07:26, 07:51
6
şuraya kadar: Олимпийская улица
07:21
09:01, 10:41
т6
şuraya kadar: Олимпийская улица
07:51
09:36
1323
şuraya kadar: Автостанция Заволжье
10:02
Hareket saatleri (tam sürüm)
Durağa geldiğinizde otobüsünüzün ne zaman geleceğini görün
Dene
Adres
Nizhniy Novgorod Region, Balakhna, ulitsa Dzerzhinskogo
Rota
Hatayı düzelt
Nasıl gidilir
Park yerlerini göster
Panorama
Haritalar
•
Balahna
•
Toplu taşıma