Widgetler

Widgetlerin oluşturulması

Widget tasarımcıları

Widget oluşturma yöntemleri ayrıntılı olarak şurada açıklanmıştır: tasarımcı merkezi. Widget oluşturmak için beş tasarımcı önermekteyiz. Lütfen, widget oluşturmadan önce kuralları okuyun: Kurallar.

Widget oluşturma kuralları

Lütfen dikkat: Bir hesaptan diğerine widget aktarılamaz; ancak yeni bir kullanıcı hesabı altında eskisi silinerek oluşturulabilir. Kullanıcıların kendilerine yeni widgeti kurmaları gerekir. Yeni widget oluşturulmasının ardından, ziyaretçi trafiği sıfır olarak görünecektir; kataloğa eklemek için yeniden 150 kullanıcıya ulaşmak gerekir. Bu nedenle, widgetleri ayrı (kendi kimliğinizle) hesapla oluşturmanızı öneriyoruz; böylece onu widgetlerle birlikte başka birine aktarmak mümkündür.

Kataloğa veya yerel programlara eklenmemiş widgetlerde, alt kısımda hesap ismi gösterilir ancak site adresi gösterilmez. Eğer widgette titleURL (açıklamada ya da widget oluşturulurken tasarımcı formunda belirtilmiş olabilir) varsa moderatör kontrolünden geçip, widget kataloğa veya yerel programa eklendikten sonra imza değişir. İmza yerinde, titleURL'den alınan site adresi gösterilecektir.