Destek Ekibi

Sorunuz başka bir Yandex servisiyle ilgiliyse Destek Ekibi'ne başvurup yanıt bulmaya çalışın. Sorunuz çevrilen siteye yönelikse, bu sitenin sahibiyle iletişime geçin.

Başvurunuzun en kısa sürede yanıtlanması için lütfen karşılaştığınız sorunu açıklayın. Bunu yapmak için listeden bir konu seçin:

Metin çevirisi
Metin çevirisi bölümünde aradığınız yanıtı bulamadıysanız, sorununuzu aşağıdaki formda açıklayın: Nasıl bir hatayla karşılaştınız? Hata hangi diller arasında çeviri yaparken karşınıza çıktı? Yanlış çevrilen metni kopyalayın.
Otomatik dil algılama
Çeviri dili algılanamıyorsa aşağıdaki formda sorununuzu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve dilin yanlış algılandığını gösteren bir ekran görüntüsü ekleyin.
Web sitesi çevirisi

Servis, yalnızca herkese açık olan, kullanıcı adı ve şifreyle giriş gerektirmeyen sayfaları çevirir.

Sayfa erişimi açık olmasına rağmen çeviriyle ilgili sorun yaşanıyorsa problemi ayrıntılı açıklayın ve aşağıdaki formu kullanarak ek bilgileri bize iletin.
Görsel çevirisi
Görsel çevirisi bölümünde aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız aşağıdaki formda sorununuzu ayrıntılı olarak açıklayın ve çevirisini yaptırdığınız ekran görüntüsünü ekleyin.
Dosya çevirisi
Belge çevirisi bölümünde aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız, aşağıdaki formda sorunuzu ayrıntılı olarak açıklayın ve ekran görüntüsü ekleyin.
Seslendirme veya sesli giriş
Seslendirme veya sesli girişle ilgili sorunuzun yanıtını bulamadıysanız sorunu aşağıdaki formda ayrıntılı bir şekilde açıklayın.
Bot ile ilgili sorular

Telegram botu bölümünde aradığınız soruya yanıt bulamadıysanız, aşağıdaki formda sorunuzu ayrıntılı olarak açıklayın.

Öneri
Yandex Çeviri servisini geliştirmek üzere yeni bir dil, sözcük telaffuzu veya bir dil için seslendirme ekleme gibi çeşitli öneriler gönderebilirsiniz.
Farklı konuda bir soru
Sorunuza yanıt bulamadıysanız aşağıdaki formda sorununuzu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve ekran görüntüsü ekleyin.