Seslendirme, sesli çeviri

  1. Uygulamamda metin seslendirme özelliği çalışmıyor. Neden?
  2. Çevrimdışı modda metin seslendirme veya sesli veri girişi özeliği çalışmıyor. Neden?
  3. Uygulamamdaki mikrofon butonu neden kayboldu veya çalışmıyor?
Uyarı.

iOS tabanlı cihazlarda sesli giriş özelliği sadece çevrimiçi modda ve ancak Türkçe, İngilizce, Rusça veya Ukraynaca metinler için kullanılabilir.

Android tabanlı cihazlarda desteklenen dillerin listesi kullanılan işletim sisteminin sürümüne bağlıdır. Bu listeyi cihazınızın ayarlar menüsünde bulabilirsiniz: Dil ve giriş yöntemi → Metin seslendirme.

Uygulamamda metin seslendirme özelliği çalışmıyor. Neden?

Uygulamanızın ayarlar menüsünde seslendirme ( butonu) ve sesli veri girişi ( butonu) işlevlerinin kullanılamadığı bir kaynak veya çeviri dili belirtilmiş olabilir. Bu durumda dil seçiminizi kontrol etmenizi öneririz.

Seçtiğiniz diller için bu işlevler destekleniyorsa lütfen durumu karşılaştığınız sorunun ayrıntılı açıklamasıyla birlikte geri bildirim formu üzerinden bize bildirin.

Çevrimdışı modda metin seslendirme veya sesli veri girişi özeliği çalışmıyor. Neden?

iOS tabanlı cihazlarda sesli veri girişi sadece çevrimiçi modda çalışır.

Durumu karşılaştığınız sorunun ayrıntılı açıklamasıyla birlikte geri bildirim formu üzerinden bize bildirebilirsiniz.

Uygulamamdaki mikrofon butonu neden kayboldu veya çalışmıyor?

Uygulamanızın ayarlar menüsünde seslendirme ( butonu) ve sesli veri girişi ( butonu) işlevlerinin kullanılamadığı bir kaynak dil belirtilmiş olabilir. Bu durumda kaynak dil seçiminizi kontrol etmenizi öneririz.

Seçtiğiniz dil için bu işlevler destekleniyorsa lütfen durumu karşılaştığınız sorunun ayrıntılı açıklamasıyla birlikte geri bildirim formu üzerinden bize bildirin.