Çevrimdışı mod

Yandex.Çeviri uygulaması internet bağlantısı olmadan İngilizce, Almanca, Fransızca, Türkçe, İspanyolca, İtalyanca gibi dillerden Rusçaya ve Rusçadan bu dillere çeviri yapar.

  1. Uygulama internet bağlantısı olmadan da çalışır mı?
  2. Çevrimdışı çeviri paketi yükleyin
  3. Çevrimdışı çeviri paketi cihazımda ne kadar yer kaplar?
  4. Çevrimdışı çeviri paketi çalışmıyor

Uygulama internet bağlantısı olmadan da çalışır mı?

Uygulamanızın internet bağlantısı olmadan çalışabilmesi için çevrimdışı modun çalıştırılması ve gerekli çeviri yönlerini destekleyen paketlerin cihazınıza yüklenmiş olması gerekir.

Çevrimdışı çeviri paketi yükleyin

  1. Uygulama ayarları menüsüne girin.
  2. Çevrimdışı çeviri paketi indir menüsünü açın ve gerekli paketi seçip butonuna tıklayın. Yüklemenin tamamlanmasını bekleyin.
  3. Çevrimdışı modu çalıştırın.

Çevrimdışı çeviri paketi cihazımda ne kadar yer kaplar?

Her bir paket dosyasının sıkıştırılmamış (arşivden çıkarılmış) boyutu, paketin yayın tarihinin yanında parantez içinde belirtilir.
Örneğin, “İspanyolca - İngilizce” çevrimdışı çeviri paketinin arşivi için 23 MB ve sıkıştırılmamış paket dosyası için 43 MB olmak üzere cihazınızda toplam en az 66 MB boş alan olması gerekir. Sıkıştırılmamış dosya kurulduktan sonra 23 MB boyutundaki arşiv dosyası sistemden silinir.

Çevrimdışı çeviri paketi çalışmıyor

Uygulama ayarları menüsünde çevrimdışı modun çalıştırılmış olduğundan emin olun.

Çevrimdışı mod etkin durumda olmasına rağmen çevrimdışı çeviri özelliği hala çalışmıyorsa durumu geri bildirim formuyla bize bildirin.