Sorun Çözme

  1. Çevrilecek metin girildiğinde uygulama duruyor ve hata mesajı görüntüleniyor
  2. Görsel metni çevirisi gibi herhangi bir işlev açıldığında uygulama kendi kendine kapanıyor
  3. Uygulama başlatılamıyor
  4. Web sayfalarının çevirisi ile ilgili sorunlar
  5. Kelime ve metin çevirilerinde hatalar
  6. Servisle ilgili öneriler
  7. Farklı bir konuda sorum var

Çevrilecek metin girildiğinde uygulama duruyor ve hata mesajı görüntüleniyor

Durumu geri bildirim formu üzerinden bize bildirin. Bildiriminizde, karşılaştığınız sorunu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve mümkünse hata mesajının görüntülendiği bir ekran görüntüsü ekleyin.

Görsel metni çevirisi gibi herhangi bir işlev açıldığında uygulama kendi kendine kapanıyor

Uygulama ayarları menüsünü açın ve Program hakkında öğesini seçin. Uygulama simgesini bir iki saniye basılı tutun. Böylelikle, yazılımlar için bir tanımlama standardı olarak kullanılan UUID (Universally Unique Identifier: Evrensel Benzersiz Tanımlayıcı) numarası önbelleğe kopyalanır.

Bu numarayı geri bildirim formuna yapıştırın.

Uygulama başlatılamıyor

Durumu geri bildirim formu üzerinden bize bildirin. Bildiriminizde karşılaştığınız sorunu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve mümkünse hata mesajının görüntülendiği bir ekran görüntüsü ekleyin.

Web sayfalarının çevirisi ile ilgili sorunlar

Yandex.Çeviri servisi sadece açık erişimine sahip sayfaları çevirebilir. Hesap girişi (kullanıcı adı ve şifre) gereken sayfalar çevrilmez.

Sayfa erişiminin açık olmasına rağmen çeviri ile ilgili sorun yaşanıyorsa problemi ayrıntılı açıklayın ve aşağıdaki formu kullanarak ek bilgileri bize iletin.

Kelime ve metin çevirilerinde hatalar

Lütfen çeviri hatasını (önemini, kullandığınız kaynak dili ve çeviri dilini) geri bildirim formu üzerinden açıklayın. Yanlış çevirilen metni belirtin.

Servisle ilgili öneriler

Servisin geliştirmesiyle ilgili önerileriniz varsa (örneğin yeni dil, çevrimdışı sözlük, transkripsyon veya seslendirme eklemek istiyorsanız) aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Farklı bir konuda sorum var

Sorunuz çevirdiğiniz siteyle ilgiliyse lütfen bu sitenin destek ekibine başvurun.

Yandex.Çeviri servisinin çalışmasıyla ilgili farklı sorularınız varsa aşağıdaki formu kullanarak soruları bize iletebilirsiniz.