Bize ulaşın

Sorunuz başka bir Yandex hizmetiyle ilgiliyse, Yandex destek bölümünde cevabı bulmaya çalışın. Sorunuz çevrilen siteye yönelikse, bu sitenin sahibiyle iletişime geçin.

Başvurunuzun en kısa sürede yanıtlanması için lütfen karşılaştığınız sorunu açıklayın. Bunu yapmak için listeden bir konu seçin:

Bildiriminizde karşılaştığınız sorunu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve mümkünse hata mesajının görüntülendiği bir ekran görüntüsü ekleyin.
Bildiriminizde karşılaştığınız sorunu ayrıntılı bir şekilde açıklayın ve mümkünse hata mesajının görüntülendiği bir ekran görüntüsü ekleyin.

Uygulama ayarları menüsünü açın ve Program hakkında öğesini seçin. Uygulama simgesini bir iki saniye basılı tutun. Böylelikle yazılımlar için bir tanımlama standardı olarak kullanılan UUID (Universally Unique Identifier: Evrensel Benzersiz Tanımlayıcı) numarası önbelleğe kopyalanır.

Bu numarayı geri bildirim formuna yapıştırın.

Yandex.Çeviri sadece açık sitelerin sayfalarını çevirir. Hizmet, yetkilendirme (giriş ve şifre girişi) gerektiren sayfaları çevirmez.

Sayfa erişimi açık olmasına rağmen çeviriyle ilgili sorun yaşanıyorsa problemi ayrıntılı açıklayın ve aşağıdaki formu kullanarak ek bilgileri bize iletin.
Karşılaştığınız sorunu tarif edin: Nasıl bir hatayla karşılaştınız? Hata hangi diller arasında çeviri yaparken karşınıza çıktı? Yanlış çevrilmiş metni kopyalayın.

Yandex.Çeviri servisinin geliştirilmesi için soru, istek ve önerilerinizi gönderebilirsiniz (örneğin, yeni bir dil, çevrimdışı sözlük, transkripsiyon veya bazı diller için seslendirme eklenmesi).