Kullanıcı adımı veya e-posta adresimi unuttum

Erişim yenileme sayfasına gidin. Aynı bilgisayardan veya tarayıcıdan hesabınıza yakın zamanda giriş yaptıysanız Kullanıcı adı veya e-posta alanının altında kullanıcı adınızı gösteren ipucu görünecektir.

Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya iş arkadaşlarınızla yazışmak için bu e-posta adresini kullanıyorsanız bunlarla örneğin sosyal ağlar üzerinden bağlantı kurmaya çalışın. E-posta adresinizi hatırlayamadığınız durumda arkadaşlarınızın gelen e-posta kutularına bakarak unuttuğunuz adresi size bildiremeleri şansı vardır.

Hesabınız hakkında herhangi bir şey hatırlıyorsanız Destek Ekibi, kullanıcı adınızı hatırlatma konusunda size yardımcı olabilir:

Kullanıcı adınızı hatırlıyor fakat şifrenizi hatırlamıyorsanız ve kullanıcı girişi yapmaya çalıştığınızda “Kullanıcı adı veya şifre yanlış! Giriş yapılamadı” mesajını alıyorsanız lütfen önerilerimizi inceleyin.

Öneriler işe yaramadı

Kullanıcı adınızı kurtarabilmemiz sadece kayıt işlemi sırasında soyadınızı ve doğum tarihinizi ve ayrıca sizinle bağlantı kurabileceğimiz bir telefon numaranızı veya ek bir e-posta adresinizi belirttiğiniz takdirde mümkün olacaktır. Fakat bu durumda bile kullanıcı adınızı yüzde yüz bulabileceğimizi garanti edemeyiz.