Yedek e-posta adresleri

E-posta adresleri sayfanız eklediğiniz tüm e-posta adreslerinin yanı sıra ayrıca:

  • Tüm eş e-posta adreslerinizi içerir (Not: Kullanıcı adınızı içeren tüm Yandex alan adlarındaki e-posta adresleri kayıt işleminiz sırasında otomatik olarak sizin adınıza kaydedilerek eş e-posta adresleriniz sayılır; eş e-posta adresleri hakkında ayrıntılı bilgi için Yandex.Mail Yardım bölümüne göz atın).

  • Telefon numaranızı kullanıcı adınız olarak kullanmanız halinde telefon numaranızı içeren tüm e-posta adreslerini içerir.

Yedek e-posta adresleri sayesinde şifrenizi unuttuğunuzda Yandex kullanıcı hesabınıza erişiminizi çok kolay yenileyebilirsiniz. Bu amaçla doğruladığınız yedek adresi özel forma yazın: İşlemi açıklayacak talimat bu adrese otomatik gelecektir. Yedek e-posta adresleri ayrıca kullanıcı hesabınızla ilgili şüpheli veya telefon numarasının düzenlenmesi gibi her türlü önemli işlemler hakkında Yandex.Pasaport bildirimlerinin gönderilmesi için de kullanılır.

Not. Erişimi yenileme yöntemi olarak, onaylanmış telefon numarası yöntemini daha kullanışlı ve güvenilir bulabilirsiniz.

Yedek e-posta adresi nasıl onaylanır?

  1. E-posta adresleri sayfasına gidin.

  2. Добавление адреса для восстановления alanına e-posta adresini girin.

  3. Добавить адрес butonuna tıklayın. Yandex, girilen adrese onay kodunu içeren bir e-posta gönderecek.

  4. Aldığınız e-postadaki bağlantıdan geçin veya e-postadaki kodu kopyalayıp E-postadaki kodu girin alanına yapıştırın.

    Kod e-posta gönderildikten sonra 3 saat süreyle geçerlidir. Kodun girilmesi gereken sayfayı kapattıysanız E-posta adresleri sayfasına geri dönün ve imleci doğrulanmamış adresin üzerine getirip Doğrula bağlantısından geçin.

  5. Kodu kullandıysanız Подтвердить butonuna tıklayın.

Adresi silmek için imleci üzerine getirin ve simgesine tıklayın.

Bize ulaşın