Neden Oturum Kaydı 2.0 kullanmalıyım?

Uyarı. Oturum Kaydı 2.0 beta modunda çalışmaktadır.

Oturum Kaydı 2.0 ayrıntılı kurulum gerektirmez ve siteyi ziyaret ederken kullanıcının gördüğü içeriğin bire bir aynısını kaydeder.

Dinamik olarak değiştirilebilir içerik

Oturum Kaydı 2.0, ziyaretçi sayfayı görüntülerken oluşan yeni içeriği doğru bir şekilde kaydeder. Örneğin, bir İnternet mağazasında ürün teklifleri var fakat bunlar “satıştan çekilmek” üzere; bu sırada bir kişi sayfada geziniyor: yeni ürün teklifleri biraz önce bakılan ürünler baz alınarak seçiliyor. Veya ziyaretçinin zaten okuduğu materyallere dayanarak oluşturulan, haber portalındaki makalelerin tek tek seçimi.

Hizmet içeriği ve reklam

Bazı içerik türleri, siteye bağlanan harici hizmet sağlayıcılar tarafından oluşturulur. Bunlar çeşitli çevrimiçi sohbet odaları veya tavsiye hizmetleri olabilir; örneğin, seçili ürün önerileri. Bu tür içeriğe reklam bloğu da girer.

Oturum Kaydı 2.0 bu öğeleri mümkün olduğunca yüksek bir kesinlikle kaydeder. Bu, harici hizmet sağlayıcıların getirisini değerlendirmenize ve reklamların ziyaretçilerin davranışlarını nasıl etkilediğini izlemenize olanak tanır.

Mobil cihazlardan ziyaretler

Oturum Kaydı 2.0, sayfa yeniden yüklenmeden gerçekleşen masaüstü versiyondan mobil versiyona olan geçişleri kaydeder ve ekran döndürüldüğünde sayfanın düzgün bir şekilde görüntülenmesini sağlar.