Oturum Kaydı 2.0 hata açıklamaları

Oturum kaydı 2.0 ile çalışırken ortaya çıkan hataların açıklamaları ve çözüm önerileri aşağıda verilmiştir.

Hata Çözüm önerisi
Ziyaret kayıttan oynatılamıyor. Ziyaret teknik nedenlerden dolayı kaydedilemedi.
Oturum Kaydı hatalı başlatıldı. Oturum Kaydı, sitedeki HTML kodundaki bir hata (örneğin, body öğesi olmaması) nedeniyle ziyareti kaydedilemedi. Site sayfalarının kaynak kodunu kontrol edin.
Ziyaret kaydedilemedi.
Oturum Kaydı kaydının depolama süresi aşıldı. Oturum Kaydı verileri geçerli gün dahil olmak üzere 15 gün saklanır. 15 günlük depolama süresi aşıldı.
Ziyaret işleme süresi aşıldı. Sayfayı yeniden yüklemeyi deneyin. Ziyareti daha sonra oynatmayı deneyin.

Çözüm bulmak için soru seçin.

Kayıttaki sayfa içeriği gerçek içerikten farklı olabilir. Sitede CSS sık sık değişiyor olabilir. Bu durumda stil dosyalarının adlarına içeriğin hash'ini ekleyin. Böylece dosyanın içeriği değiştiğinde dosyanın adı değişir: Örneğin, style.390b32d4d49d5e7d.css adı style.0c573d460df87d4de5a4.css olarak değişir. Bu sayede Oturum Kaydı, ziyaret kaydı sırasında site ziyaretçisinin gördüğü stili kullanabilir.

Aşağıdaki adımları izleyin:

  • Tarayıcının önbelleğini temizleyin.
  • Tarayıcılar için olanlar dahil kurulan tüm eklentileri ve uzantıları devre dışı bırakın.
  • Tarayıcının çerez dosyalarını silin.
  • Güvenlik Duvarı ayarlarını kontrol edin; ayarlar Metrica sayacı komut dosyasının çalışmasını engelliyor olabilir. Sayacınızın çalışmasını engelleyebilen unsurlardan biri de Adblock Plus uzantısıdır.

Oturum Kaydı'nın çalışmasıyla ilgili başka sorularınız varsa bunları aşağıdaki form üzerinden bize iletin. Burada verilerin yanlış görüntülendiği bir ziyaret örneğini ve tarayıcınızın tam sürümünü belirtin.