Konuya göre gruplandırma

Aktif olarak yazışıyorsanız, e-posta listesinin üst tarafında sağda Görünüm → konuya göre gruplandır seçeneğini etkinleştirin. E-postalarınız e-posta zincirleri şeklinde gruplandırılır. Dizideki e-posta listesini açmak için e-posta konusunu içeren satıra tıklayın. Dizideki bir iletiyi görüntülemek için o iletinin bulunduğu satıra tıklayın.

E-posta listesinde diziyle yapılan işlemler

Bazı e-postalar farklı alıcılara gönderilse, farklı gönderenlerden alınsa veya diğer klasörlerde bulunsa bile, seçilen konuyu içeren tüm e-postalar dizide görüntülenir. E-postalar konuya, gönderene ve alıcıya göre değil sadece konuya göre gruplanır.

Not. Spam, Çöp Kutusu ve Taslak klasöründeki e-postalar gruplandırılmaz.

Zincirdeki e-postalar arasında geçişleri e-posta sayfasında da yapabilirsiniz.

Gruplandırmayı kaldırmak için e-posta listesinin üst tarafında sağda Görünüm → konuya göre gruplandır seçeneğini kapatın.

Dizi içindeki e-postalarla yapılan işlemler

Sınırlama. E-postayı e-posta listesinde aç özelliğini etkinleştirerek e-posta listesinin içindeyken e-postalarınızı yönetebilirsiniz.

İleti dizisinde, tüm iletileri aynı anda yönetebilir, örneğin tümünü okunmuş olarak işaretleyebilir, silebilir ya da yönlendirebilirsiniz. Bunun için konu satırında butonuna tıklayın.