Abonelik yönetimi

Aboneliklerden Gelen Kutusu'na çok sayıda e-posta alıyorsanız Yandex.Mail bunları ayrıştırmanıza yardımcı olur. Tüm abonelikleri okunan ve okunamayan olarak ikiye bölün. Okunan aboneliklerin e-postaları Gelen Kutusu'na gelmeye devam ederken, okunmayan aboneliklerin yeni e-postaları otomatik olarak Çöp Kutusu klasörüne aktarılır.

Uyarı. Çöp Kutusu klasöründeki tüm e-postalar 31 gün sonra otomatik ve kalıcı olarak silinir. Silinmiş e-postalar geri alınamaz.

Okunan toplu e-posta iletilerinin otomatik olarak ayrı bir klasöre eklenmesini istiyorsanız Kategorilere göre görüntülemeyi etkinleştirin.

 1. Tüm abonelikleri göster
 2. E-postalarını Çöp Kutusu'na taşıma ayarları
 3. E-posta alınımını Gelen Kutusu'na geri getir

Tüm abonelikleri göster

 1. Sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.
 2. Abonelik yönetimi'ni seçin.

Aktif olanlar sekmesinde tüm aboneliklerin listesini göreceksiniz. Son e-postaları görüntülemek için üzerine gelin ve Ayrıntılı bilgi butonuna tıklayın.

E-postalarını Çöp Kutusu'na taşıma ayarları

 1. Aktif olanlar sekmesinde gizlemek istediğiniz abonelikleri işaretleyin. Bu aboneliklerin yeni e-postaları otomatik olarak Çöp Kutusu klasörüne taşınır.
 2. <... sayıda> aboneliği gizle butonuna tıklayın.
 3. Seçilen aboneliklerden eski iletileri Gelen Kutusu'ndan Çöp Kutusu'na taşımak için Eski e-postaları sil seçeneğini etkinleştirin.
 4. <... sayıda> aboneliği gizle butonuna tıklayın.

E-posta alınımını Gelen Kutusu'na geri getir

 1. Gizli sekmesini açın.
 2. Okunan kategorisine taşımak istediğiniz abonelikleri işaretleyin. Bu aboneliklerin yeni e-postaları Gelen Kutusu'na aktarılır.
 3. <... sayıda> aboneliği etkinleştir butonuna tıklayın.
 4. Etkinleştirmeyi onaylayın.