Siparişler ve rezervasyon

Yandex.Mail, otel rezervasyonunu, internet mağazasından siparişleri, elektronik biletleri veya sinema biletlerini içeren e-postalarıyla çalışmayı kolaylaştırır. Bu tip e-posta aldığınızda, e-posta listesinde sipariş veya rezervasyon hakkında kısa bilgi içeren widgeti göreceksiniz.

Widgetleri kapatmak için:

  1. Sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.
  2. Diğer öğesini seçin.
  3. E-posta listesinde bloğundaki otel rezervasyonları, biletler ve alışverişleri renkli belirt seçeneğini devre dışı bırakın.
  4. Değişiklikleri kaydedin.
Not. Üç panelli arayüzde sipariş ve rezervasyonlar normal e-postalar olarak görüntülenir.

Otel rezervasyonu

Otel rezervasyonunun onayını içeren e-postanın satırında otelin adını, konaklama tarihlerinizi, odadaki kişi sayısını, fiyatını ve ücretsiz rezervasyon iptal süresini görebilirsiniz.

Uçak biletleri

Elektronik uçak biletlerini içeren e-postanın satırında gidiş-dönüş şehirlerini ve tarihlerini görebilirsiniz.

Ayrıca, Yandex.Mail bir gün öncesinde uçuşlarınızı hatırlatır. Hatırlatmada kalkış yeri ve saati veya varış yeri yanlış belirtilmişse, lütfen, sayfanın altındaki formu kullanarak Destek Ekibi'ne yazın.

Hatırlatmaları kapatmak için:
  1. Sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.
  2. Diğer öğesini seçin.
  3. Bildirimler bloğunda Kalkış saatini bildirme seçeneğini etkinleştirin.
  4. Değişiklikleri kaydedin.

Sinema, tiyatro ve konser biletleri

Elektronik biletleri içeren e-postanın satırında film, oyun veya konserin adını, tarihini ve koltuk numaranızı görebilirsiniz.

İnternet mağazalarından siparişler

İnternet mağazalarından siparişleri içeren e-postanın satırında siparişin adı, numarası, durumu ve fiyatını görebilirsiniz.