Mail

Beyaz ve Kara Liste

Beyaz Liste

Yanlışlıkla spam olarak algılanan herhangi bir aboneliğe üyeyseniz e-posta okuma sayfasında Spam değil! butonuna tıklayarak bu adresi filrelemeden çıkartabilirsiniz. Adres beyaz listeye eklenecek ve aboneliğe ait yeni e-postalar Gelen Kutusu klasörüne düşecektir.

Tüm ayarlar E-postaların işlenme kuralları menüsünde istediğiniz zaman beyaz listeyi düzenleyebilirsiniz. Adresi beyaz listeye eklemek için alanı doldurup Ekle butonuna tıklayın. Beyaz listeden silmek için adresi işaretleyin ve listeden sil butonuna tıklayın.

Kara Liste

Adresi Kara Liste'ye eklemek için:

  1. Ayarlar E-posta işlenme kuralları menüsüne gidin.
  2. Alanı doldurup Ekle butonuna tıklayın.
Kısıtlama. Kara listeye tam e-posta adresi eklenir, örneğin “khan.singh@revenge.com.tr”. “*singh@revenge.com.tr” veya “@revenge.com.tr” gibi adresler dikkate alınmayacaktır.

İstenmeyen birinden gelen e-postalar adresi kara listeye eklendikten sonra o kişiden bir daha e-posta gelmeyecektir. Daha önce gelen tüm e-postalar silinmeden e-posta kutunuzda saklanacaktır.

Adresi kara listeden silmek için işaretleyin ve listeden sil butonuna tıklayın.

Dikkat! Kimden alanı kolayca taklit edilebildiği için kara liste spamdan sizi korumaz. Kara listenin kullanımı ancak gerçek gönderen söz konusu olduğunda etkilidir.