Mail

E-posta listesi ayarlama

Varsayılan olarak geçerli klasörde en son 30 e-posta görüntülenir. Daha önceki e-postaları görüntülemek için sayfanın alt kısmında yer alan Daha fazlası butonuna tıklayın.

Sayfada görüntülenen e-posta sayısını ayarlarda değiştirebilirsiniz:

  1. Tüm ayarlar Diğer butonuna tıklayın.
  2. E-posta listesinde istediğiniz e-posta sayısını belirtin.

E-posta Seçimi

Seçtiğiniz e-postalarla etiketleme, başka bir klasöre taşıma veya silme gibi farklı işlemler yapılabilir.

E-postaları seçerken iç panelli arayüzde Ctrl tuşuna basılı tutun. Sayfadaki tüm e-postaları seçmek için Ctrl + A tuş kombinasyonunu kullanın.

Ekli e-postalar e-posta listesinde simgesiyle etiketlenir. E-postada ekli dosyalar listesini görüntülemek için farenin sol tuşuyla simgeye tıklayın.

Konuya göre grupla

Aktif yazışmaları sürdürüyorsanız e-posta listesinin üstünde sağda bulunan konuya göre grupla özelliğini etkinleştirin. E-postalarınız konuşma dizilerine ayrılacaktır. Dizideki e-posta listesini açmak için e-posta konusunu içeren satıra tıklayın.

E-postaların bir kısmı başka bir klasörde yer alıyorsa bile seçtiğiniz konuya sahip tüm e-postalar konuşma dizisinde görüntülenir.

Not. Üç panelli arayüzde e-postalar her zaman konuya göre gruplandırılır. Spam, Çöp Kutusu ve Taslak klasöründe e-postalar gruplandırılmaz.

E-posta dizisinde, e-postalar arasında e-posta sayfasında da geçiş yapabilirsiniz.

E-postaları Aya Göre Görüntüleme

Belirli bir ayın veya yılın e-postalarını görüntülemek için Aya göre e-postalar butonunu kullanabilirsiniz (e-posta listesinin altında sağdadır).

Aya veya yıla göre filtreleme özelliği sadece geçerli klasörün içinde kullanılabilir. Belirttiğiniz zaman aralığında listede e-posta yoksa işlemi doğru bir klasörde yapmaya çalıştığınızdan emin olun.

Not. Üç panelli arayüzde aya göre e-posta görüntüleme özelliği kullanılamaz.

Belirttiğiniz zaman aralığında hiçbir klasörde e-posta bulamadıysanız bu, e-posta kutusunda böyle bir e-postanın olmadığı anlamına gelir. Bu sorunun nedenleri ve çözümleriyle ilgili ayrıntılı bilgiyi E-postaların E-posta Kutusundan Kaybolması bölümünde bulabilirsiniz.