Etiketler

Etiketler e-postaları düzene koymanıza ve aradığınız e-postaları hızlıca bulmanıza olanak sağlar. Her e-postaya istediğiniz kadar etiket ekleyebilirsiniz. Varsayılan olarak e-posta kutusunda Önemli, Okunmamış ve Ekli olanlar olmak üzere standart etiketler vardır. Mevcut etiketlerin listesini klasör listesinin altında görebilirsiniz.

  1. Etiket listesini açmak için
  2. Etiket koymak veya kaldırmak için

Etiket listesini açmak için

Ekranı sola çekin.

Etiket koymak veya kaldırmak için

  1. İstediğiniz e-postaları seçin. E-postayı seçmek için e-posta satırında gönderenin görseline tıklayın.

  2. Ekranın alt kısmında ve ardından simgesine tıklayın.
  3. Etiketi seçin ve Bitti butonuna tıklayın.
Not. Mobil uygulamada sadece mevcut etiketler kullanılabilir. Yeni etiketi Yandex.Mail'in web arayüzü üzerinden oluşturabilirsiniz.

Yandex.Mail uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız lütfen uygulamadaki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Ekranı sola çekin.
  2. Klasör listesinin altında Yardım ve geri bildirim öğesini seçin.
  3. Sorun öğesini seçin.
  4. Sorunun konusunu seçin.
  5. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Uyarı. Mobil uygulama ile ilgili olan sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulama üzerinden yazın. Bu şekilde başvurunuz ilgili uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Bildirim uygulamadan gönderilirken uzmanlarımız ayrıca sorunun çözülmesine yardımcı olabilecek teknik bilgileri de görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapandığı için hata bildiriminizi uygulamadan gönderemiyorsanız geri bildirim formunu kullanın.