Ortak Gelen Kutusu

Yandex.Mail uygulamasında birden fazla kullanıcı hesabı kullanıyorsanız Ortak Gelen Kutusu'nu etkinleştirin; böylece tüm gelen e-postalarınızı farklı kullanıcı hesapları arasında sürekli geçişler yapmadan, tek bir e-posta kutusundan okuyabilirsiniz.

Ortak Gelen Kutusu; Mail.Ru. Google, Outlook.com. Hotmail, Rambler, Yahoo!, QIP, NGS vb. harici e-posta servislerinde açılan kullanıcı hesapları dahil olmak üzere, bağlanmış olan tüm kullanıcı hesaplarınıza gelen e-postaları içeren dosyadır.

Ortak Gelen Kutusu dosyası, Yandex.Mail uygulamasında 2 veya daha fazla kullanıcı hesabında oturum açtığınızda görünür.

Sınırlama. En fazla 5 farklı kullanıcı hesabı bağladığınızda Ortak Gelen Kutusu kullanılabilir. 5'ten fazla hesapta oturum açtıysanız bu klasör görünmez.

Abonelikler ve Sosyal ağlar klasörlerindeki e-postalar hariç olmak üzere gelen tüm e-postalar Ortak Gelen Kutusu'na girer. E-posta arama, e-posta taşıma ve etiket ekleme özellikleri yalnızca geçiş yaptığınız geçerli kullanıcı hesabı için çalışır.

Ortak Gelen Kutusu'nu etkinleştirme ve devre dışı bırakma

  1. Ekranı sola çekin.
  2. Klasör ve etiket listesinin altında Ayarlar butonuna tıklayın.
  3. Ortak Gelen Kutusu'nu göster seçeneğini etkinleştirin/devre dışı bırakın.

Yandex.Mail uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaşırsanız lütfen uygulamadaki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Ekranı sola çekin.
  2. Klasör listesinin altındaki Yardım ve destek öğesini seçin.
  3. Sorun öğesini seçin.
  4. Sorunun konusunu seçin.
  5. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Uyarı. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar için mesajlarınızı Yardım sayfalarından değil, uygulama üzerinden yazın. Bu şekilde başvurunuz ilgili uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca, mesajınızı uygulama üzerinden gönderirken uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olacak bazı teknik bilgileri görürler.Uygulama beklenmedik bir şekilde kapandığı için hata bildiriminizi uygulamadan gönderemiyorsanız geri bildirim formunu kullanın.