E-posta oluşturma ve gönderme

E-posta yaz

E-posta yazmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. E-postalar listesi üzerindeki menüde E-posta butonuna tıklayın.
  2. Kime alanına alıcı adresini girin.
  3. E-postanın konusunu Konu alanına girin.
  4. E-postanın metin alanına mesajınızı yazın.
  5. Gönder butonuna tıklayın.

Dosya Gönderme

Yandex Mail'in mobil sürümünde dosya göndermenin iki yolu vardır:

  • E-posta oluşturma sayfasında Dosya seç butonunu kullanarak (tüm tarayıcılarda görüntülenmeyebilir). Bir dosya eklemek için e-posta metin girme alanı altında bulunan Dosyaları seç butonuna tıklayın ve ardından göndermek istediğiniz dosyayı seçin. Dosya ancak siz E-posta gönder butonuna tıkladıktan sonra indirilmeye başlanacaktır.
  • Cep telefonunda standart bir e-posta uygulaması kullanarak. Yandex Mail uygulamasının ayarları hakkında ayrıntılı bilgi için E-posta Programları Kurulumu bölümünü okuyun. Bu ayarlar tüm cep telefonları için aynıdır.

Yandex Mail'in mobil sürümünde sorunla karşılaşırsanız, mobil sürümdeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Ekranın sol üst köşesinde simgesine tıklayın.
  2. Ayarlar → Yardım ve destek → Geri bildirim yolunu izleyin.
  3. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Uyarı. Yandex Mail’in mobil sürümüyle ilgili sorunlar hakkında, lütfen, Yardım sayfalarından değil, mobil sürüm üzerinden başvuru yapın. Bu şekilde, başvurunuz ilgili uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Bildirim Yandex Mail’den gönderilirken uzmanlarımız ayrıca sorunun çözülmesine yardımcı olabilecek teknik bilgileri de görürler.

Yandex Mail’in mobil sürümü açılmıyorsa ve e-postadan bize ulaşamıyorsanız, hata mesajını geri bildirim formu üzerinden gönderin.