E-posta oluşturma ve gönderme

E-posta yaz

E-posta yazmak için aşağıdaki adımları izleyin:

  1. E-postalar listesi üzerindeki menüde E-posta butonuna tıklayın.
  2. Kime alanına alıcı adresini girin.
  3. E-postanın konusunu Konu alanına girin.
  4. E-postanın metin alanına mesajınızı yazın.
  5. Gönder butonuna tıklayın.

Dosya Gönderme

Yandex.Mail Mobil sürümünde dosya göndermenin iki yolu bulunur:

  • E-posta oluşturma sayfasında Dosya seç butonunu kullanarak (tüm tarayıcılarda görüntülenmeyebilir). Bir dosya eklemek için e-posta metin girme alanı altında bulunan Dosyaları seç butonuna tıklayın ve ardından göndermek istediğiniz dosyayı seçin. Dosya ancak siz E-posta Gönder butonuna tıkladıktan sonra indirilmeye başlanacaktır.
  • Bir cep telefonu üzerinde standart bir e-posta uygulaması kullanarak. Uygulama üzerinde Yandex.Mail ayarlarını nasıl yapılandıracağınızı E-posta programları kurulumu kısmında bulabilirsiniz. Bu ayarlar tüm cep telefonları için aynıdır.

Yandex.Mail’in mobil sürümünde bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen, mobil sürümdeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Ekranın sol üst köşesindeki butonuna tıklayın.
  2. Klasör listesinin altında Geri bildirim ögesini seçin.
  3. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Uyarı. Yandex.Mail’in mobil sürümüyle ilgili sorunlar hakkında lütfen, Yardım sayfalarından değil, mobil sürümden başvurun. Bu şekilde başvurunuz ilgili uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Bildirim Yandex.Mail’den gönderilirken uzmanlarımız ayrıca sorunun çözülmesine yardımcı olabilecek teknik bilgileri de görürler.

Yandex.Mail’in mobil sürümü açılmıyorsa ve e-postadan bize ulaşamıyorsanız geri bildirim formunu kullanarak hata mesajını gönderin.