Kurumlar için Mail

Alan adı yönetimine erişim ile ilgili sorunlar

Dikkat! 

Alan adı ancak yandex.com.tr alan adındaki hesapla yönetilebilir. Alan adınızın içindeki sayfada bulunan hesaplar yardımıyla giriş yapılamaz.

Alan adının bağlı olduğu hesabın parolasını unuttum

Mutlaka hatırladığınız tüm parola seçenekleriyle giriş yapamadığınızdan emin olun. Caps Lock tuşunun basılı olmadığından ve klavye yerleşiminizin Türkçe'de olduğundan emin olarak bir kez daha Yandex.Pasaport'a giriş yapmayı deneyin.

Yine de giriş yapamazsanız erişimi kurtarmak için Parolayı hatırlat bağlantısını kullanın. Parolanızı yalnızca güvenlik sorusu yanıtıyla değil ayrıca ek e-posta veya cep telefonunuzla (seçmiş olduğunuz kurtarma yöntemine bağlı olarak) kurtarabileceğinizi unutmayın.

Alan adının yönetim masasına erişimi kurtaramadım

Parolayı hatırlat bağlantısını açtıktan sonra güvenlik sorusu, ek e-posta veya cep telefonu numarasıyla erişiminizi kurtaramadıysanız Bize ulaşın bölümündeki form aracılığıyla bize yazın, alan adı yönetimini başka bir hesaba geçirmeye çalışacağımızdan emin olabilirsiniz.

Alan adınızın hangi hesaba bağlı olduğunu unuttum

Parola kurtarma sayfasındaki ipuçlarından faydalanmaya çalışın. Bu bilgisayardan kısa zaman önce, alan adınızı bağlamış olduğunuz hesabı ziyaret ettiyseniz "Kullanıcı adı veya e-posta" alanının altında size "Şu .... olabilir mi?" şeklinde kullanıcı adı seçenekleri sunulacaktır. Ayrıca, erişimi yitirilen hesaptan herhangi bir tanıdığınızla yazıştıysanız bu kişi size adresinizi söyleyebilir.

Kullanıcı adınızı bu şekilde de hatırlayamazsanız Bize ulaşın sayfasındaki form aracılığıyla bize yazın, size yardımcı olmaya ve alan adı yönetimini başka bir hesaba bağlamaya çalışalım.