Kurumlar için Mail

Alan adı içinde e-posta grupları

E-posta grubu oluşturabilir ve içerisine alan adınızda oluşturulmuş e-posta hesaplarından dilediğiniz kadarını ekleyebilirsiniz. E-posta grubuna gönderilen e-posta, bu e-posta hesaplarının her birine iletilecektir.

E-posta grubu oluşturmak için Alanlarım (birden fazla etki alanı bağlandıysa listeden gerekli olanı seçin) sayfasına gidin. Sağda "E-posta grubu listeleri" sütunu görebilirsiniz. Burada oluşturduğunuz tüm e-posta gruplarının yanı sıra, kaç adresi kapsadıkları da görüntülenir.

"E-posta grubu oluştur"a tıklayın ve e-posta grubu adresini girin. E-posta grubu adresinin, alan adında varolan bir adresle çakışmamasına dikkat edin. E-posta grubu listede görüntülenir. Daha sonra e-posta grubunun adına tıklayın. E-posta grubu yönetim sayfasına yönlendirileceksiniz.

E-posta grubu sayısı (aynı şekilde alan adındaki e-posta adresi sayısı) sınırsızdır. Ancak varsayılan olarak tek bir alan adında en fazla 1000 e-posta adresinin yönetilebileceğini unutmayın. Daha fazla e-posta adresine sahip olma konusunda daha ayrıntılı bilgiye ilgili yardım sayfasından ulaşabilirsiniz.