Kurumlar için Mail

Bir alan adım var

Yandex.Mail'i kullanmak istediğiniz alan adını belirtin.

Bunun için Alan adını bağla sayfasındaki forma alan adının ismini girmek gereklidir.

Alan adınızı doğru girip girmediğinizi kontrol edin. Alan adı doğru belirtildiyse ve "alan adı mevcut" yazısını görüyorsanız; bağlantı talimatlarının altında yer alan "Alan adını bağla" düğmesine tıklayın.

Eklediğiniz alan adını göreceğiniz "Alanlarım" sayfasına yönlendirilirsiniz.

Alan adları için Yandex.Mail hizmetini kullanmaya başlamak için:

  1. alan adı sahibi olduğunuzu doğrulamanız;

  2. MX-kayıtlarını yapılandırmanız veya alan adınızı Yandex'e atamanız gereklidir.

Alan adınız için yalnızca Yandex hizmetini kullanmak istiyorsanız en iyisi alan adınızı Yandex'e atamak olacaktır. Böylece alan adınız için tüm gerekli ayarlar otomatik olarak yapılandırılacaktır.

Aynı şekilde, barındırma sağlayıcınızda bulunan site için alan adınızı kullanıyorsanız sitenin yönetim panelinden MX kayıtlarını yapılandırmanız daha kolay olacaktır.

Not. Alan adının sahibi olduğunuzu doğrulayarak alan adınıza bağlanmak için kullandığınız Yandex'teki kullanıcı adının alan adı sahibine ait olduğunu göstermiş olursunuz.
Dikkat! Daha sonra bağlanılan alan adında Mail hesabınızı ve diğer hesapları yönetebilmek için Yandex.Mail'e bağlanılan alan adının kullanıcı adıyla giriş yapmanız gerekeceğinden, alan adınız şirkete aitse alan adını kişisel bir hesapla değil ayrı bir hesapla bağlamak daha iyidir. Ayrıca yalnızca Yandex.Pasaport'ta kendiniz hakkında ek bilgi belirtmeniz halinde (güvenlik sorusu, cep telefonu numarası, ek posta adresi, tam isim ve benzeri bilgiler) hesabınıza erişimi kurtarabileceğinizi unutmayın. Tüm bilgilerin doğruluğundan, ek bir posta adresine veya cep telefonuna erişebildiğinizden ve güvenlik sorusuna yanıt verebileceğinizden emin olun.