Kullanıcı adımı veya e-posta adresimi hatırlamıyorum

Kullanıcı adınızı hatırlamaya çalışabilirsiniz:

  • Kayıt olurken, adınızı ve soyadınızı doğru bir şekilde belirttiyseniz ve telefon numaranızı hesabınıza bağladıysanız, Yandex bu bilgilerle tüm kullanıcı adlarınızı bulabilir. Bunun için Erişim yenileme sayfasını açın ve talimatları takip edin.

    Otomatik kullanıcı hesabı arama sadece doğru bir ad ve soyad belirttiyseniz işe yarar. Kullanıcı adı bulunamadıysa, kayıt sırasında başka bir soyadı veya adınızı başka bir biçimde belirtmiş olabilirsiniz.

  • Erişim yenileme sayfasına girin. Aynı bilgisayardan veya tarayıcıdan hesabınıza yakın zamanda giriş yaptıysanız Kullanıcı adı veya e-posta alanının altında kullanıcı adınızı gösteren ipucu görüntülenecektir.

  • Arkadaşlarınız, akrabalarınız veya iş arkadaşlarınızla yazışmak için bu e-posta adresini kullanıyorsanız bunlarla örneğin sosyal ağlar üzerinden bağlantı kurmaya çalışın. E-posta adresinizi hatırlayamadığınızda arkadaşlarınızın gelen e-posta kutularına bakarak unuttuğunuz adresi size bildiremeleri şansı vardır.

Hesabınız hakkında herhangi bir şey hatırlıyorsanız Destek Ekibi, kullanıcı adınızı hatırlatma konusunda size yardımcı olabilir:

Kullanıcı adınızı hatırlıyor fakat şifrenizi hatırlamıyorsanız ve kullanıcı girişi yapmaya çalıştığınızda “Kullanıcı adı veya şifre yanlış! Giriş yapılamadı” mesajı alıyorsanız lütfen önerilerimizi inceleyin.