Hesabı silemiyorum

Not. Yandex.Connect kullanıyorsanız (Yandex'e ait olmayan bir alan adındaki e-posta adresiyle) hesabınızı kendi başınıza silemezsiniz. Bunu sadece kurumunuzun sistem yöneticisi yapabilir.

Yandex'in herhangi bir servisinde verilerden kurtulmak için hesabı silmeniz gerekmez. Gereksiz fotoğrafları ve spam e-postaları silmek veya güvenlik sorusunun yanıtını değiştirmek bu verileri saklayan servisin yardımıyla mümkündür. Sorununuzun çözümünü ilgili servisin yardım bölümünde bulabilirsiniz; Yardım ana sayfasında tüm servislerle ilgili açıklamaları bulabilirsiniz.

Uyarı. Hesabınız ile birlikte geri alınmamak üzere ona bağlı olan Yandex servislerindeki tüm bilgiler silinecektir (örneğin Mail'deki e-postalar veya Disk'teki dosyalar). Silinen kullanıcı adıyla yeniden hesabının açılması ancak 6 ay sonra mümkündür.

Hesabınızı tamamen silmek için Hesap sil (kişisel bilgilerinizin sayfası) bağlantısına tıklayın. Silme işlemini cep telefonunuza veya e-posta adresinize gönderilen kodla onaylayın.

Hesabınıza telefon numarası veya e-posta adresi bağlamadıysanız güvenlik sorusunu yanıtlamanız gerekir. Bu yanıtı unuttuysanız Güvenlik sorusunun yanıtını hatırlamıyorum sayfasındaki talimatları izleyin.