Görseli görüntüleme

Görseller arasında dolaşma

  • Arama sonuçları sayfasında hareket etmek için fare tekerleğini veya PageUp, PageDown tuşlarını ya da Boşluk tuşunu kullanın.

    Sayfanın alt kısmında yer alan Daha fazla görsel butonu bir sonraki görseller kısmını yükler.

  • Sonuçları sırayla görüntülemek için klavyedeki ok tuşlarını kullanın.
    Not. ve butonlarını kullanarak görselleri sırayla görüntüleyebilirsiniz.

Görsel ile ilgili kısa bilgi görüntüleme

Görsel ile ilgili kısa bilgiyi (görsel boyutu, açıklama ve kaynak adresi) görüntülemek için görselin üzerine fare imlecini getirin.Görseli daha büyük boyutta görüntüleme

Görseli daha büyük boyutta görüntülemek için küçük resmine tıklayın; görsel büyütülerek açılacaktır.

Standart görüntüleme moduna geri dönmek için ekranın sağ üst köşesinde butonuna tıklayın.

Görsel tam ekran modunda nasıl görüntülenir

  1. Görseli, minyatürüne tıklayarak büyütün.
  2. simgesine tıklayın.

    Tam ekran modundan çıkmak için sağ üst köşedeki simgesine tıklayın veya Esc tuşuna basın.

Görselleri slayt gösterisi modunda da görüntüleyebilirsiniz. Bunun için tam ekran modunda Slayt gösterisi butonuna tıklayın. Slayt gösterisini durdurmak için Slayt gösterisi butonuna tekrar tıklayın.

Görselin kopyalarını görüntüleme

İnternetteki görsellerin çoğunun kopyası vardır. Kopyalar tamamen aynı veya biraz farklı olabilir (örneğin çerçevesi bulunabilir veya boyutu farklı olabilir). Arama sonuçlarının daha çeşitli olmaları için Yandex, arama sonuçları sayfasında görsellerin kopyalarını "birbirine yapıştırır".

Görselin farklı boyutlardaki kopyaları için bağlantılar, görselin sağında açılan listede yer alırlar. Bulunan görselin kopyasını görüntülemek için istediğiniz boyutun bulunduğu bağlantıya tıklayın (en üstte her zaman piksel cinsinden belirtilen en büyük boyutlu kopyanın bağlantısı vardır). Görsel ayrı bir pencerede açılır.İstediğiniz görselin kopyasını Yardım'ın Görsele göre arama bölümünde okuyun.

Görsel ayrı sayfada nasıl açılır

Görseli yeni bir sayfada açmak için butonuna tıklayın.

Görsel neden yüklenmiyor

Görsel, doğrudan bağlantıdan erişilemiyorsa veya görselin yayınlanmış olduğu sitede görüntülenmeye erişim sınırlandırılmışsa yüklenmeyebilir. Bu durumda servis görseli kaynak sayfasında görüntülemeyi önerir.