Yandex.Disk sayfasında yükleme ve görüntüleme hataları

Bazen, Disk ile çalışırken butonlar çalışmaz, sayfa öğeleri yüklenmez, fotoğraflar açılmaz, dosyalar indirilmez olur veya tarayıcı hata bildirir.

Bunun nedeni ve düzeltilmesi:

Tarayıcı sayfayı yanlış gösteriyor

İnternet trafiğinden tasarruf etmek için tarayıcı, ziyaret edilen sayfaların kopyalarını önbellekte tutar. Sayfaları yeniden görüntülediğinizde, tarayıcı bunların verilerini önbellekten yükleyebilir. Örneğin, tarayıcı gelen e-postalar sayfasını önbellekten yüklerse, yeni e-postalar sayacında doğru olmayan bir değer görürsünüz.

Sayfayı yenileyerek, sayfanın internetten güncel verileri yüklemesini sağlayabilirsiniz. Sorun çözülmezse, tarayıcı önbelleğini temizleyin ve tüm çerezleri silin.

Eklentiler Yandex.Mail'i engelliyor

Yandex.Mail, tarayıcıdaki eklentiler ve uzantılar nedeniyle düzgün çalışmayabilir. Nedenin bunlar olup olmadığını anlamak için geçici olarak devre dışı bırakın. Yandex.Mail, reklam engelleyici veya antivirüs uzantısı nedeniyle yanlış çalışıyorsa, bu uzantıda Yandex.Mail sayfası için özel durum ekleyin. Reklam engelleyicinin özel durumlarına Yandex servislerinin nasıl ekleneceği hakkında daha fazla bilgi için bkz. Yandex'in düzgün çalışması için Adblock Plus uzantısı yapılandırması.

Eski bir tarayıcı kullanıyorsunuz

Eski tarayıcılar, hızlı ve kolay sayfa yükleme için gerekli teknolojileri desteklemiyor olabilir. Tarayıcınızın son sürümü yükleyin.

İnternet hızı düştü

Tarayıcınızda, Yandex.Mail dışındaki tüm sekmeleri kapatın. İnterneti kullanan uygulamaları devre dışı bırakın ve sayfayı yeniden yükleyin.