Yandex Disk Destek Ekibi'ne yaz

Not. Yandex Disk'te telefonla kullanıcı desteği verilmez. Sadece e-posta yoluyla destek sağlanır. Bu çalışma yöntemi daha uygun: E-postalarda bize ilettiğiniz ekran görüntüleri sayesinde sorunu daha hızlı anlayıp size yardımcı oluruz.

E-postanızın ilgili uzmana daha hızlı ulaşması için lütfen aşağıdaki soruları yanıtlayın.

Başvuru konusunu seçin:

Nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Disk sayfası yükleme ve görüntüleme hataları bölümünü okumanızı öneririz. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Yandex ID Yardım Sorun Çözme bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Öneriler işe yaramadıysa geri bildirim formunu doldurun.

Erişimin sınırlanması Yandex Disk Kullanıcı Sözleşmesi'nin ihlaline bağlı olabilir. Daha fazla bilgi edinmek için bize e-posta gönderin.

Yandex Disk'in engellenmesinin iki ana nedeni vardır:

Nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Yükleme Sorunları bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Dosyalar açılmıyor veya bozuk görüntüleniyor bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Dosyalar indirilemiyor bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Dosya düzenleme bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

E-posta eklerini görüntüleme bölümündeki önerilerimiz sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Yandex Disk'teki dosyalarım kayboldu bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Geçmiş bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Dosya ve klasör silme bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir.
Başka bir bulut tabanlı veri deposundan veri aktarımı bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir.

Bağlantı paylaşımı ve Benimle bağlantı paylaşıldı bölümlerindeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Klasöre Ortak Erişim Ayarları ve Paylaşılan Klasöre Davet Edildim bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Disk'te Arama bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Tarayıcı Notları bölümündeki öneriler size yardımcı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Yandex Disk'te reklamları devre dışı bırakma bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Disk Güvenliği bölümündeki öneriler size yardımcı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Yandex 360 Premium ve Disk alanı bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Abonelik türünüz nedir?

Yandex 360 Premium bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Disk Pro Aboneliği bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Promosyonlara Katılım İçin Gigabaytlar ve Ödüller bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Konuyu netleştirin:

Mobil Cihazlardan Fotoğraf ve Videoları Sınırsız Otomatik Yükleme bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Fotoğraf Görüntüleme bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Albümler: Albümlere Yapılabilen Eylemler bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.