Yandex Disk Destek Ekibi'ne yaz

Not. Yandex Disk'te telefonla kullanıcı desteği verilmez. Sadece e-posta yoluyla destek sağlanır. Bu çalışma yöntemi daha uygun: E-postalarda bize ilettiğiniz ekran görüntüleri sayesinde sorunu daha hızlı anlayıp size yardımcı oluruz.

E-postanızın ilgili uzmana daha hızlı ulaşması için lütfen aşağıdaki soruları yanıtlayın.

Başvuru konusunu netleştirin:

Android veya iOS mobil cihazlarından fotoğraf veya videoları sınırsız otomatik depolama hakkında öneriler sizin için yararlı olabilir.

Android için Yandex Disk Yardım sayfasında Notlar bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Aradığınız yanıtı bulamadıysanız lütfen bize yazın.

Nasıl bir sorunla karşılaştınız?

Yandex 360 Premium ve Disk alanı bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Abonelik türünüz nedir?

Yandex 360 Premium bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Disk Pro Aboneliği bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Promosyonlara Katılım İçin Gigabaytlar ve Ödüller bölümündeki öneriler sizin için yararlı olabilir. Önerilerimiz işe yaramadıysa lütfen bize yazın.

Android veya iOS için oluşturulan “Ödeme sırasında hata oluştu” adlı bölümler sizin için yararlı olabilir.

Yandex Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız lütfen uygulamadaki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapanırsa ve bize e-posta gönderemezseniz Android veya iOS için geri bildirim formu üzerinden hata bildirin.