Tarayıcıda notlar

Yandex.Disk yardımıyla notlar oluşturabilirsiniz. Notlar otomatik olarak buluta kaydedilir ve cihazınıza bir şey olursa kaybolmaz. Disk'e aynı hesapla giriş yaptığınızda Notlar'ı birkaç cihazda (örneğin, bilgisayar ve telefon) kullanabilirsiniz.Notlar'ın hangi platformlarda kullanılabileceğini öğrenmek için Disk'te Notlar bölümüne bkz. Bunun için her iki cihazda Disk'e giriş yapın.

  1. Not oluştur
  2. Notu sil
  3. Notlar'ı farklı cihazlarda kullan

Not oluştur

Yeni not butonuna tıklayın. Not metninde daha kolay gezinebilmek için metni kalın veya eğik harfli, altı çizili olarak veya liste şeklinde biçimlendirin. Notun maksimum uzunluğu: 50000 karakter.

Ayrıca notunuza resim veya başka bir dosya ekleyebilirsiniz. Desteklenen görsel formatları: JPG, JPEG, GİF, BMP, PNG. Bir nota 40'a kadar resim eklenebilir.

Listenin üst kısmında önemli notları sabitleyin — böylece bunlar her zaman görünürde olur.Bunun için notu seçin ve sağ üst köşedeki simgesine tıklayın. Listenin üst kısmında önemli notları sabitleyin — böylece bunlar her zaman görünürde olur.Bunun için notu seçin ve sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.Sınırlama. 500'e kadar not oluşturabilirsiniz.

Notu sil

Artık ihtiyacınız yoksa notu silin; sağ üst köşedeki simgesine tıklayın ve silme işlemini onaylayın.

Not. Silinmiş notlar geri alınamaz.

Notlar'ı farklı cihazlarda kullan

Disk'e aynı hesapla giriş yaptığınızda Notlar'ı birkaç cihazda (örneğin, bilgisayar ve telefon) kullanabilirsiniz.Notlar'ın hangi platformlarda kullanılabileceğini öğrenmek için Disk'te Notlar bölümüne bkz. Disk'e aynı hesapla giriş yaptığınızda Notlar'ı birkaç cihazda (örneğin, bilgisayar ve telefon) kullanabilirsiniz.Notlar'ın hangi platformlarda kullanılabileceğini öğrenmek için Disk'te Notlar bölümüne bkz.

Aynı notu farklı cihazlarda aynı anda düzenlerseniz Yandex.Disk, bu notun bir kopyasını oluşturur.Orijinal notta bir cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir, kopyada ise diğer cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir. Orijinal notta bir cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir, kopyada ise diğer cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir.