Tarayıcıda notlar

Yandex.Disk yardımıyla notlar oluşturabilirsiniz. Notlar otomatik olarak buluta kaydedilir ve cihazınıza bir şey olursa kaybolmaz. Ayrıca notlarınızı birkaç cihazda (örneğin, bilgisayar ve telefon) aynı anda kullanabilirsiniz. Bunun için her iki cihazda da Disk'e giriş yapın.

  1. Not oluştur
  2. Notu sil
  3. Notlar'ı farklı cihazlarda kullanma

Not oluştur

Yeni not butonuna tıklayın. Not metninde daha kolay gezinebilmek için metni kalın veya eğik harfli, altı çizili olarak veya liste şeklinde biçimlendirin. Notun maksimum uzunluğu: 50.000 karakter.

Ayrıca notunuza resim veya başka bir dosya ekleyebilirsiniz. Desteklenen görsel formatları: JPG, JPEG, GİF, BMP, PNG. Bir nota en fazl 40 resim eklenebilir.

Listenin üst kısmına önemli notları sabitleyerek her zaman görünür olmalarını sağlayabilirsiniz. Bunun için notu seçin ve sağ üst köşedeki simgesine tıklayın.Sınırlama. 500'e kadar not oluşturabilirsiniz.

Notu sil

Artık ihtiyacınız yoksa notu silin; sağ üst köşedeki simgesine tıklayın ve silme işlemini onaylayın.

Not. Silinmiş notlar geri alınamaz.

Notlar'ı farklı cihazlarda kullanma

Disk'e aynı hesapla giriş yaparak Notlar'ı birkaç cihazda (örneğin, bilgisayar ve telefon) kullanabilirsiniz. Notlar'ın hangi platformlarda kullanılabileceğini öğrenmek için Disk'te Notlar bölümüne başvurun.

Aynı notu farklı cihazlarda aynı anda düzenlerseniz Yandex.Disk, bu notun bir kopyasını oluşturur. Orijinal notta bir cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir, kopyada ise diğer cihazdan yapılan değişiklikler kaydedilir.