Yandex.Disk promosyon kodu

Promosyon kodu nasıl alınır?

Promosyon kodu başka bir kullanıcıdan, Yandex'ten veya iş ortaklarından reklam kampanyası, yarışma ödülü veya yardım karşılığı hediye olarak alınabilir.

Promosyon kodları kullanma kuralları

  • Her promosyon kodu hesapta bir kez etkinleştirilebilir.
  • Promosyon kodu belirtilen süre içinde etkinleştirilmelidir.

Promosyon kodlarını kullanmakla ilgili ayrıntılı kuralları özel makalede bulabilirsiniz.

Yandex.Disk alanı satın aldıysam promosyon kodu kullanabilir miyim?

Yandex.Disk'te önceden alan satın aldıysanız ve promosyon kodunu Disk'in alanını artırmak için kullanıyorsanız, promosyon kodu kullanılarak alınan alan daha önce ödemesi yapılan alana eklenir.

Promosyon kodunu indirim sağlamak için kullanıyorsanız, bu durumda indirim yalnızca yeni bir paket satın alınması durumunda kullanılabilir. Daha önce satın alınan paketin ödemesi indirim olmadan yapılacaktır.

Yandex.Disk alanı satın alınırken kaç kere indirim kullanılabilir?

İndirim promosyon kodunu girer ve ek alan için paket satın alırsanız, indirim bu paketteki izleyen tüm otomatik ödemeler için geçerli olacaktır. Otomatik uzatmayı devre dışı bırakırsanız, indirim geçerliliğini kaybedecektir.

Birden fazla indirim paketi satın almak isterseniz, aktivasyondan önce promosyon kodunun verildiği promosyonun koşullarını okuyun; bazı promosyon kodları yalnızca bir indirim paketi satın almanıza izin verir.

Promosyon kodu nasıl etkinleştirilir?

  1. Promosyon kodunun hangi koşullarda verildiğini okuyun ve kodun geçerlilik süresini kontrol edin. Promosyon kodu belirtilen süre içinde etkinleştirilmelidir.
  2. disk.yandex.com.tr/gift sayfasına gidin.

    Kod etkinleştirme sayfasına başka yöntemle geçebilirsiniz: ekranın sol alt köşesinde Alan satın al butonuna ve sonra Kodu etkinleştir butonuna tıklayın.

  3. Kodu hangi kullanıcı adı için etkinleştirmek istediğinizi kontrol edin. Kullanıcı adı sayfanın sağ üst köşesinde görüntülenir.
  4. Kodu girin ve Etkinleştir butonuna tıklayın.

Promosyon kodu geçerlilik süresinin sonu

Promosyon kodu ile satın alınan geçici Disk alanı promosyon sona erdiğinde kullanılamaz hale gelir. Disk'te depolanmakta olan dosyalar tahsis edilen depolama alanını aşsa bile silinmez ve bunlara erişiminiz engellenmez. Bu dosyalarla görüntüleme, indirme ve paylaşma gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Promosyon kodu sorunları

Promosyon kodunu etkinleştiremiyorsanız kampanya şartlarını bulun ve kodun geçerlilik süresinin sona erip ermediğini kontrol edin.

Etkinleştirilmiş promosyon kodunu kullanamadıysanız veya kodla ilgili başka bir sorun yaşıyorsanız sorunu Destek Ekibi'ne bildirin.