Promosyonlara katılım için ödül olarak kazanılabilen gigabaytlar ve diğer ödüller

Bizim tarafımızdan düzenlenen veya iş ortaklarımızla birlikte organize ettiğimiz kampanyalara katılın. Böylece varsayılan 10 GB'a ek olarak daha çok Disk alanı ve diğer ödüller kazanabilirsiniz.

  1. Mevcut promosyonlar
  2. Geçmiş kampanyalar

Mevcut promosyonlar

Geçmiş kampanyalar

Mail 360 kullanıcılarına 20 GB

Test ve geliştirme konusunda yardımcı oldukları için tüm Mail 360 kullanıcılarına her zaman ücretsiz 20 GB Disk alanı veriyoruz.

Ekstra alan almak için bağlantıya tıklayın.

Sınırlama. Bu bağlantıdan ücretsiz 20 GB yalnızca, daha önce faydalanmamış kullanıcılara verilir.

Mobilde otomatik yükleme için ek 32 GB

Mobil Yandex.Disk uygulamasını kurduğunuzda ve ayarlarda fotoğraf ve video için otomatik yükleme özelliğini etkinleştirdiğinizde Disk alanınıza ek 32 GB eklenir. Ek alan, aktivasyon anından itibaren süresiz olarak verilmektedir.

Kampanya 3 Nisan 2017 - 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerlidir. Ek 32 GB'lık alana sahip olmak için 3 Temmuz 2017 tarihine kadar en az bir fotoğraf veya video yüklenmelidir.

Mobil uygulama zaten kuruluysa ve otomatik yükleme özelliği etkin durumdaysa ilk dosya yüklemesinden sonra kampanya otomatik olarak etkinleştirilir.

Mobil Yandex.Mail kullanıcıları için 16 GB

Uyarı. Kampanya, sadece uygulamanın Android için 2.10 veya iOS için 2.12 sürümü kurulmuş olması koşulu ile geçerlidir.

Mobil Yandex.Mail uygulamasını kurarsanız uygulamaya giriş yaptığınız andan itibaren Disk alanınıza bir yıl boyunca kullanabileceğiniz ek 16 GB eklenir. Kampanya 30 Haziran 2015 - 13 Temmuz 2015 tarihleri arasında geçerlidir.

Sınırlama. Disk alanı ancak Yandex.Mail uygulamasını ilk defa kullanıyorsanız geçerli olacaktır. Şu durumlarda Disk alanı artmaz:
  • uygulamayı yeniden kuruyorsanız;
  • uygulamayı bu cihazda kaldırıp yeniden yüklüyorsanız;
  • uygulamayı başka ama aynı işletim sistemini kullanan bir cihaza yüklüyorsanız.