Yandex.Disk nasıl kullanılabilir

Yandex.Disk'i destekleyen programlar sayesinde Disk'iniz ile çalışabilirsiniz:

  • Uygulamada oluşturulan dosyaları (örneğin taranmış belgeleri) kaydedebilirsiniz;
  • Disk'inizdeki dosyaları doğrudan seçtiğiniz uygulamada açabilirsiniz (örneğin, dosya yöneticisinin yardımıyla dosyaları Disk'ten belirli bir klasöre indirebilirsiniz).
Not. İki aşamalı kimlik doğrulamayı etkinleştirdiyseniz programda giriş yapmak için uygulama şifresini kullanın.

Bu listede yer almayan bildiğiniz bir program varsa lütfen bize bildirin.

Eklenti Açıklama Web servis Platformlar
Windows MacOS Linux Android iOS Windows Phone
ABBYY FineScanner Metin tanıyan mobil servis ABBYY FineScanner. Uygulamanın çalışma sonuçlarını Yandex.Disk'e yükleyebilirsiniz.
Audio Library Android tabanlı telefonlar için sesli kitap ve podcast oynatıcısı. Sesli kitaplar, Yandex.Disk dahil olmak üzere farklı bulut depolama alanlarından uygulamanın kütüphanesine eklenir.
Boxcryptor Yandex.Disk'e yüklenmeden önce dosyaların kodlanması için bir servis.
Business Processes Simulator İş süreçleri modelleme için çevrimiçi simülatör İçinde, Yandex.Disk dahil olmak üzere yerel veri depolama veya bulut servisleri kullanılır.
Cloud Cube Yandex.Disk'te ve diğer bulut depolama servislerindeki dosyaları yönetmenize olanak sağlayan Android tabanlı cihazlar için bir uygulama.
Coffee Reader Windows Phone 8 tabanlı akıllı telefonlarda fb2, epub, txt ve mobi formatlarında kitap okuma programı. Kitaplar Yandex.Disk'te depolanabilir ve Yandex.Disk'ten yüklenebilir.
Documents Cihazın hafızasından veya Yandex.Disk'ten rahat belge görüntülemeyi içeren iPhone ve iPad için dosya yöneticisi.
ES File Explorer Çok fonksiyonlu dosya yöneticisi. Yandex.Disk'teki dosyaları yönetmenize olanak sağlar.
File Hub iPhone ve iPad için bir dosya yöneticisi. Yandex.Disk'teki dosyaları yönetmenize olanak sağlar.

File Manager

File Manager HD (Tablet)

Android tabanlı akıllı telefonlar için dosya yöneticisi, Yandex.Disk'te ve diğer bulut depolamalarda dosyaları eksiksiz yönetme olanağı sağlar. Tabletler için ayrı bir sürüm mevcut.
Hamster Free ZIP Archiver Çok çekirdekli işlemcileri destekleyen yüksek performanslı Windows için ücretsiz arşivleme programı. Yandex.Disk'te dosyaları arşivleyebilir.
Handy Backup 7 Dosyaların yedeklenmesi için yardımcı program. Oluşturulan kopyalar otomatik olarak Yandex.Disk'e yüklenebilir.
Yandex.Disk için Handy Backup Yandex.Disk'e ücretsiz dosya yükleme programı.
Monosnap Ücretsiz ekran görüntüleri oluşturma ve düzenleme programı. Hazır görüntü, tek tıklama ile Yandex.Disk'e veya diğer bulut depolamaya yüklenir.
Mover Farklı bulut servislerinin arasında veri transferini sağlayan web servisi.
KyBook Ayarlanan arayüzü ve tüm yaygın formatların desteğini içeren iPhone'da veya iPad'de elektronik kitap okuma uygulaması. Yandex.Disk ve diğer popüler bulut depolamalar ile entegre edilmiştir.
RealVisor Free Android tabanlı akıllı telefonun mikrofonunun ve kamerasının üzerinde gece gündüz devam eden gizli video gözetim uygulaması. Kayıt edilen dosyalar Yandex.Disk'e kaydedilir.
Scanbot Her türlü belgeleri ve kağıt üzerindeki yazıları hızlı tarama uygulaması. Alınan görüntüler Yandex.Disk'e kaydedilir.

Voirecs

VoirecsHD

iPhone ve iPad için çok işlevli kaydedici. Oluşturulan kayıtları ve ekli fotoğrafları Yandex.Disk'e kaydedebilirsiniz.
Player dreams Dahili etiket düzenleyicisi ve dosya düzenleme araçlarını içeren Android tabanlı akıllı telefonlar ve tabletler için bir müzik oynatıcısı. Yandex.Disk'ten müzik parçalarını dinlemenizi sağlar.
Linux için Yandex.Disk Yandex geliştiricinin önerdiği, Yandex.Disk'in müşteri programının gayriresmi prototipi.

iPhone için Yandex.Müzik

Android için Yandex.Müzik

Yandex.Müzik servisinin mobil uygulaması, abone olmadan Disk'te kaydedilen parçaları dinlemenizi sağlar; hem çevrimiçi modunda hem de internet olmadan çevrimdışı modda.