Disk'te fotoğraf görüntüleme

Tüm fotoğrafları görüntülemek için üst menüyü sağa doğru kaydırın ve Fotoğraflar bağlantısına tıklayın.

Fotoğraflar bölümünde çekim tarihi olan, JPEG formatındaki tüm fotoğraflar gösterilir. Ayrıca, diğer cihazlardan Disk'e otomatik olarak yüklenen tüm fotoğraf ve videolar da bu bölüme kaydedilir.

Not. Bu şekilde otomatik olarak oluşan bu bölüme manuel olarak fotoğraf eklenemez. Belirli bir fotoğrafın burada görüntülenmesini istiyorsanız dosya bilgilerine çekim tarihini ekleyin.

Fotoğrafı tam ekran olarak görüntülemek için üzerine tıklayın. Bu modda fotoğrafı paylaşabilir, indirebilir veya silebilirsiniz (istediğiniz işlem için sağ üst köşede ilgili simgeye tıklayın). Fotoğrafın orijinalini açmak veya fotoğrafı yeniden adlandırmak istiyorsanız simgesine tıklayın ve ilgili menü öğesini seçin. Simgeleri gizlemek ve fotoğrafın tamamını görüntülemek için fotoğrafın üzerine tıklayın. Ekranınızı sağa veya sola kaydırarak klasördeki fotoğrafları görüntüleyin.

Fotoğraf veya video kalitesi düştü

Görseller Yandex.Disk'te, yüklenme sırasında ek olarak sıkıştırılmadığı için orijinal kalitesinde depolanır. Fakat görsel mobil sitede görüntüleniyorsa veri kullanımını azaltmak ve Disk ile çalışmayı hızlandırmak amacıyla Yandex.Disk o görselin daha düşük çözünürlüklü önizlemesini oluşturur. Görseli orijinal kalitede görüntülemek için mobil cihazınıza indirin.