Disk'e dosya yükleme

Dosyayı yüklemek istediğiniz klasörü açın ve sağ üst köşede simgesine tıklayın. Uygulama, cihazdan dosya seçmenizi, yeni fotoğraf çekmenizi veya yeni klasör oluşturmanızı önerir.

Galeriden dosya yüklemek için istediğiniz albümü seçin. Sonra albümdeki dosyaları işaretleyin ve Bitti butonuna tıklayın.

Not. Telefondaki dosyalar eşitlenemez. Dosyalar sadece manuel olarak indirilebilir ve yüklenebilir. Ancak Fotoğraf ve videoların sınırsız otomatik yüklenmesini etkinleştirebilirsiniz.

Disk uygulamasını açmadan dosyaları Disk'e yüklemek istiyorsanız:

  1. Dosyaları seçin.
  2. Ekranın sol alt köşesindeki simgesine tıklayın.
  3. Uygulamalar listesinden Yandex.Disk'i seçin.
Not. Bu şekilde en fazla 100 dosya yüklenebilir.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını üzerinden gönderin.