Buradan başlayın

Giriş yap

Yandex.Disk mobil uygulamasını kullanmaya başlamak için giriş yapın:

  1. Yandex kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.
  2. Giriş yap simgesine tıklayın.
Uyarı. Eğer iki faktörlü kimlik doğrulamayı kullanıyorsanız, Yandex.Disk uygulamasına giriş yapmak için Yandex.Anahtar uygulamasında oluşturulmuş bir defalık şifre gerekiyor.

Yandex.Disk yalnızca, Yandex'te hesabı olan kullanıcılara açıktır. Yandex'e giriş yapmak için sosyal ağ profilinizi kullanıyorsanız onu kaydettirin. Bunun için Yandex.Pasaport profilinizin sayfasındaki Kullanıcı adı oluştur bağlantısına tıklayın.

Uygulamaya giriş yapamıyorsanız Yandex.Pasaport önerilerinden yararlanın.

Hesap Ekle

Aynı anda birkaç hesabı kullanarak hesaplarınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz. Aynı anda birkaç hesabı kullanarak hesaplarınız arasında hızlıca geçiş yapabilirsiniz.Uygulamaya hesap eklemek için Ayarlar'ı açın, Çıkış simgesine tıklayın ve başka bir hesabın kullanıcı adını ve şifresini girin.

Çıkış

Uygulamadan hesap silmek için:

  1. Ayarlar → Çıkış yolunu takip edin.
  2. İstediğiniz hesabı içeren satırı basılı tutun.
  3. Silme işlemini onaylayın.

Yandex.Disk uygulamasının çalışmasıyla ilgili bir sorunla karşılaştıysanız, lütfen, uygulamanın içindeki geri bildirim formunu kullanarak hatayı bize bildirin:

  1. Uygulama ayarlarını açın.
  2. Yardım ve Geri Bildirim → Sorun bildir ögesini seçin.
  3. Sorunun konusunu seçin.
  4. Sorunu mümkün olduğunca ayrıntılı açıklayın.
Not. Mobil uygulama ile ilgili sorunlar hakkında lütfen Yardım sayfalarından değil, uygulamanın kendi içinden yazın. Bu şekilde başvurunuz gerekli uzmanlara ulaşır ve daha hızlı yanıt alırsınız. Ayrıca uygulamadan gönderildiği zaman uzmanlarımız sorunu çözmeye yardımcı olan teknik bilgileri görürler.

Uygulama beklenmedik bir şekilde kapatılıyorsa ve bu uygulamadan bize e-posta gönderemiyorsanız hata mesajını üzerinden gönderin.