Direct
Bilgi
Bize ulaşın

Reklam gösterilmiyor

Moderasyondan geçmiş reklamların gösterilmemesine sebep olabilecek nedenler:

reklam henüz etkinleştirme aşamasından geçmemiştir
Siparişi kısa zaman önce açtıysanız ve ödeme yaptıysanız reklam henüz aktivasyon aşamasını geçmemiş olabilir. Kampanyanın açılması ve arama sonuçlarında çıkması arasında yaklaşık 40 dakika geçer; maksimum aktivasyon süresi 3 saattir.
reklam Yandex arama sonuçlarının ilk sayfasına girmedi
Reklamınızın gösterimlerini Yandex.Direct'in tüm reklamların görüntüleme sayfasında kontrol edin (arama anahtar sözcük gruplarına göre yapılmaktadır). Gösterim pozisyonuyla ilgili sorularınız varsa veya pozisyonu değiştirmek istiyorsanız özel forma gidin.
sipariş ödemesi yapılmamıştır
Reklam gösterimleri, reklam kampanyası ödendikten sonra başlar. Banka veya internet bankacılığı yoluyla ödeme yaptıysanız Yandex ödeme onayını aldıktan sonra reklam gösterimleri başlar. Ödeme bilgileri her üç saatte bir çevrimiçi sistem aracılığıyla kontrol edilir.
reklamın saati ve bölgesi tarayıcıda belirtilen saat ve bölge ayarlarıya aynı değil
Saat veya tarih ayarları reklam kampanyanızın reklam gösterim zamanı ile uyumlu olmayabilir. Tarayıcınızda belirtilen bölge, reklam gösterim bölgesiyle aynı olmalıdır.

Ayrıntılı bilgi Reklamlarım neden gösterilmiyor? bölümünde verilmiştir.

Yukarıda açıklanan nedenler benim durumumda geçerli değil

İpucu. Reklam moderasyondan geçemediyse reddedilen reklamın Nasıl düzeltilir? bağlantısına tıklayarak ret nedenlerini öğrenebilirsiniz. Moderasyonla ilgili sorularınızı form aracılığıyla sorabilirsiniz.

Makaleyi değerlendirin
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!