Direct
Bilgi

Erişim sorunları

Reklam kampanyasına erişim

Dikkat! 

Bu formun, yalnızca Yandex.Direct'teki reklam kampanyalarına erişimin geri kazanılması amacıyla tasarlandığını lütfen unutmayın.

Reklam kampanyanız yoksa Yandex'teki hesaba erişimle ilgili karşılaşılan zorlukları lütfen diğer form aracılığıyla bizi bilgilendirin.

Yeniden erişim sağlama sayfasındaki ipuçlarını kullanmayı deneyin. Bu bilgisayardan yakın zamanda hesabınıza giriş yaptıysanız Kullanıcı adı veya e-posta adresi alanının altında kullanıcı adınızın tahmini yazar Belki ....

Erişimi geri alamadıysanız aşağıdaki formu kullanarak bize bildirin. Reklam kampanya numaranızı ve sistemde sizi tanımak için kullanılabileceği tüm bilgileri mutlaka belirtin (örneğin ödenmiş faturaların veya işlemlerin numaraları).

Formu doldurun

Reklam kampanyalarınıza erişimi yeniden elde etmek için en hızlı ve kolay yöntem otomatik şifre kullanmaktır. Şifre hatırlatma bağlantısına gidin ve sunulan erişim yenileme yollarından birini seçin. Örneğin kayıt sırasında belirlediğiniz güvenlik sorunuzu yanıtlayın.

İlk seferden erişimi yenileyemediyseniz klavye ayarlarını değiştirin, güvenlik sorusunu farklı bir şekilde yanıtlamayı deneyin. Farklı erişim yenileme yollarını da deneyebilirsiniz: ek e-posta adresi veya daha önce hesap ayarlarına cep telefonunuzu girdiyseniz ücretsiz SMS yolu.

Her şeyi doğru yaptığınızdan eminseniz ve yine de hesabınıza erişemiyorsanız "Şifremi unuttum" sayfasındaki formu doldurun:

Bazı durumlarda sunulan yollarla şifre yenileme başarısız olursa reklam kampanyaları başka bir kullanıcı adına taşıyabiliriz. Aşağıdaki formu doldurun; sonraki adımları size göndereceğiz.

Şifremi geri alamadım, kampanyayı diğer kullanıcı adına taşımak istiyorum.

Direct arayüzüne erişim

Direct arayüzünün herhangi bir sayfasına giremezseniz lütfen formu doldurun:

XLS yardımıyla kampanya yönetimine erişim

Reklam kampanyanın arayüzünde Tablo biçimindeki dosyalar ile çalışma arayüzüne erişim geçici bir süre için durduruldu mesajını görüyorsanız şu işlemleri yapmayı deneyin:

Öneriler sorunumu çözmüyor
Makaleyi değerlendirin
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!