Erişim sorunları

Reklam kampanyasına erişim

Uyarı.

Bu formun, yalnızca Yandex.Direct'teki reklam kampanyalarına erişimin geri kazanılması amacıyla tasarlandığını lütfen unutmayın.

Reklam kampanyanız yoksa Yandex'teki hesaba erişimle ilgili karşılaşılan zorlukları lütfen diğer form aracılığıyla bizi bilgilendirin.

Yeniden erişim sağlama sayfasındaki ipuçlarını kullanmayı deneyin. Bu bilgisayardan yakın zamanda hesabınıza giriş yaptıysanız Kullanıcı adı veya e-posta adresi alanının altında kullanıcı adınızın tahmini yazar Belki ....

Erişimi geri alamadıysanız aşağıdaki formu kullanarak bize bildirin. Reklam kampanya numaranızı ve sistemde sizi tanımak için kullanılabileceği tüm bilgileri mutlaka belirtin (örneğin ödenmiş faturaların veya işlemlerin numaraları).

Kampanyaların başka bir kullanıcı adına taşınması

Bazı durumlarda hesaba yeniden erişim sağlanamazsa kampanyalar başka bir kullanıcı adına taşınabilir. Bunun için reklam kampanyalarını ödeyen tüm kişiler adına dilekçe oluşturulmalıdır ve orijinal evraklar şu adrese ulaştırılmalıdır: “YANDEX REKLAMCILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.” Esentepe Mah. Talatpaşa Caddesi No:5 34397 Levent, İstanbul.

Dilekçeler için belirli bir format olmamakla birlikte zorunlu bilgiler mutlaka belirtilmelidir.

  • Ödeme yapanın adı, soyadı ve kimlik bilgileri;
  • reklam kampanyası numaraları;
  • taşıma nedenleri;
  • kampanyanın taşınacağı yeni kullanıcı adı (bu kullanıcı adında başka reklam kampanyaları olmamalıdır);
  • son yapılan işlemlerin ve ödenen birkaç faturanın numaraları.

Başvuru, ödeme yapan kişi tarafından imzalanmış olmalıdır. Bizzat ofise yapılan başvurularda, ödeme yapan kişinin yanında kimliğini bulundurması gerekir. Başvuru dilekçesi postayla gönderiliyorsa ödeme yapan kişinin imzası noter tasdikli olmalıdır.

Orijinal belgeleri göndermeden önce kontrol yapmamız için iletişim formuyla dilekçenin taranmış kopyasını gönderin.

Direct arayüzüne erişim

Direct arayüzünün herhangi bir sayfasına giremezseniz lütfen formu doldurun:

XLS yardımıyla kampanya yönetimine erişim

Reklam kampanyasının arayüzünde Tablo biçimindeki dosyalar ile çalışma arayüzüne erişim geçici bir süre için durduruldu mesajını görüyorsanız şu işlemleri yapmayı deneyin: