Reklam kampanyalarıyla ilgili PDF biçiminde raporlar

Reklam kampanyalarının çalışmasıyla ilgili istatistiksel raporlar PDF biçiminde alınabilir.

PDF rapor; metin açıklamaları olan ve istatistiksel bilgilerin tablo ve diagram şeklinde gösterildiği, yazdırılmaya hazır olan bir dökümandır. Bunun dışında döküman, terim sözlüğü içerir. Rapor, istenilen zaman aralığına ait herhangi bir reklam kampanyası hakkında istatistik içerebilir.

PDF biçiminde rapor almak için Rapor siparişi sayfasına girmelisiniz, bir veya birkaç reklam kampanyasını, raporlama aralığını ve veri gruplama şeklini seçmelisiniz (günlere, haftalara, aylara veya yıllara göre), ardından da Rapor sipariş et butonuna tıklamalısınız.

PDF raporların hazırlık aşamasıyla ilgili bilgi Hazır raporlar sayfasında bulabilirsiniz. Her rapor için oluşturma tarihi, kampanya sayısı ve raporlama aralığı verilir. İşlemler sütununda olan seçeneklerin yardımıyla hazır PDF raporunu indirebilir veya listeden silebilirsiniz.

Rapor siparişi sayfası için bağlantı aşağıda Kampanyalarım sayfasında ve reklam kampanyaların sayfalarında solda bulunur.

Uyarı.
  • Raporun oluşturma zamanı seçilen reklam kampanyasındaki istatistik verilerin sayısına bağlıdır ve genelde 5 dakika ila 1 saat arasında sürer (nadir durumlarda 1 saati de aşabilir).

  • Hazırlık aşamasında aynı anda en fazla beş rapor bulunabilir. Beş rapor oluşturuluyorsa bir sonraki raporu sipariş etmek için o beş rapordan en az birinin hazır olmasını beklemelisiniz.