Yeni arayüzle ilgili sorular

Yeni arayüzle ilgili sıkça sorulan soruları bu sayfada yanıtlamaya çalıştık. Yeni arayüz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Yeni arayüze nasıl erişebilirim?

Erişimi kademeli olarak açıyoruz. Şu anda Direct'e reklam verenlerin sadece belirli bir kısmı için yeni arayüz erişebilir durumda fakat en yakın zamanda kitleyi genişletmeyi ve daha fazla sayıda reklam verene erişimi açmayı planlıyoruz. Direct'in yeni sürümüyle henüz tanışmadıysanız üzülmeyin çünkü yakında arayüzünüzde yeni sürüm için bir bağlantı görünür olacak.

Eski arayüze nasıl geri dönebilirim?

Eski arayüze dönüş butonu ekranın üst kısmında kullanıcı adının altında bulunur. Yeni arayüze ilk geçiş yaptığınızda size eski arayüze nasıl geri dönülebileceğine dair bir ipucu göstereceğiz.

Eski ve yeni arayüz birbiriyle tamamen uyumludur. Önerimiz, çalışmaya yeni sürümle başlamanızdır. Yeni arayüzde çok sayıda işlem gerçekleştirmek, anahtar sözcük grupları ekleyip düzenlemek daha kolaydır.

Eski arayüz ne zaman devreden çıkarılacak?

Yeni sürümün en ufak ayrıntısına kadar tamamlandığından ve yeni sürümde rahat çalıştığınızdan emin olana kadar eski sürümü devreden çıkarmayacağız. Alışkın olduğunuz hiçbir özelliği kaybetmemeniz adına, eski ve yeni arayüzlerin bir süre daha eşzamanlı olarak varlıklarını sürdürmelerine izin vereceğiz. Eski arayüzün çeşitli bölümlerini kademeli olarak yenileyeceğiz; böylece bu değişikliklerin sizin için olabildiğince yumuşak geçmesini ve arayüz değişikliğinin işinize engel olmamasını sağlayacağız.

Yeni arayüze geçildiğinde kampanya ayarlarıma ne olur?

Tüm ayarlar kaydedilir. Eski ve yeni arayüz birbiriyle tamamen uyumludur. Örneğin, hangi sürümü kullanırsanız kullanın, bir anahtar sözcük grubu eklerseniz, onu grupta görebileceksiniz.

Kampanya ayarlarında bir sorun yaşanırsa geri bildirim formunu kullanarak bize ulaşın. Bunun için ekranın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.

Yeni arayüz yavaş çalışıyor

Sayfayı yenilemeyi deneyin ve geri bildirim formunu kullanarak bize ulaşın. Bunun için ekranın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.

Nasıl yorum yazabilirim?

Yeni arayüz hakkındaki düşünceleriniz ve bu arayüz ile ilgili yapacağınız yorumlar bizim için çok önemlidir. Düşüncelerinizi doğrudan Direct arayüzündeki formu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için ekranın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.