Yeni arayüzle ilgili sorular

Yeni arayüzle ilgili sıkça sorulan soruları bu sayfada yanıtlamaya çalıştık. Yeni arayüz hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Gezinme

İstenilen kampanyalar nasıl bulunur?
Filtre butonunun yanındaki alana istenilen kampanyanın adını, numarasını veya türünü girin. Ayrıca istediğiniz kampanyayı, numaralara, isimlere, türe, stratejiye ve diğer kriterlere göre filtreleyerek bulabilirsiniz.
Yeniden pazarlama listeleri veya akıllı banner kreatifleri nerede bulunur?
Yeniden pazarlama, besleme, akıllı banner kreatifleri, Turbo Sayfa Sihirbazı, mobil uygulamalar ve negatif anahtar sözcük gruplarını bulmak için soldaki menüde Arşiv seçeneğine tıklayın.
Sözcük seçim, servisine nasıl geçilir (wordstat)?
Soldaki Menü → Araçlar → Sözcük seçimi

Kampanyalarla yapılabilen işlemler

Kampanya nasıl oluşturulur?
Soldaki menüde Ekle butonuna tıklayın ve Kampanya seçeneğini seçin.
Kampanyayı en önemli olanlara nasıl ekleyebilirim?
Önce istenilen kampanyaları listede işaretleyin, ardından İşlemler butonuna tıklayın ve En önemlilere ekle veya En önemlilerden sil seçeneklerinden birini seçin.
Bir kampanyayı nasıl moderasyona gönderebilir, başlatabilir veya durdurabilirim?
Kampanyanın bitişinğinde yer alan seçeneğine tıklayın ve istenilen işlemi seçin.
Birden fazla kampanya nasıl silinir?
Önemli olan birden fazla kampanyayı durdurmak, başlatmak, moderasyona göndermek, kopyalamak, silmek, arşive göndermek, arşivden çıkartmak, eklemek veya çıkarmak için önce istenilen kampanyaları listede işaretleyin ve ardından İşlemler seçeneğine tıklayarak içlerinden uygun olanları seçin.
Kampanyada günlük bütçe nasıl belirlenir?
Bütçe sütununda kampanyayı seçin ve istenilen değeri belirtin.
Kampanya ayarlarını nasıl görebilirim ve değiştirebilirim?
Kampanyanın solunda yer alan seçeneğine tıklayın ve açılan menüde Düzenle seçeneğini seçin.
Kampanyadaki tüm grup veya reklamların listesini nasıl görebilirim?
İstenilen kampanyaları işaretleyin ve işaretlediklerinize uygun olacak şekilde kampanyanın üstündeki menüde Gruplar veya Reklamlar seçeneğini tıklayın.
Tüm sözcük gruplarının listesini, besleme filtrelerini, yeniden pazarlama ayarlarını veya kampanyadaki kullanıcı profillerini nasıl görebilirim?
İstenilen kampanyaları işaretleyin ve tablonun üstündeki menüde şu yolu izleyin: Teklifler ve sözcük grupları, Besleme filtreleri, Yeniden pazarlama ve hedef kitle seçimi veya Kullanıcı profilleri.

Nasıl yorum yazabilirim?

Yeni arayüz hakkındaki düşünceleriniz ve bu arayüz ile ilgili yapacağınız yorumlar bizim için çok önemlidir. Düşüncelerinizi doğrudan Direct arayüzündeki formu kullanarak bizimle paylaşabilirsiniz. Bunun için ekranın sağ üst köşesindeki simgesine tıklayın.

Daha fazla bilgi