Direct
Bilgi
Bize ulaşın

Gösterilen bağlantı

Gösterilen bağlantı reklamda gösterilecek olan sayfanın adresidir. Kolay okunabilen ve kullanıcıların reklama tıkladıktan sonra hangi sayfaya geçeceklerini anlamalarını sağlayan bu bağlantıyı kullanmanızı öneririz.

Gösterilen bağlantı sadece Yandex'in arama sonuçları sayfalarında gösterilir.

“Metin grafik reklamlarda” kampanya için gösterilen bağlantı ekleyin. “Dinamik reklamlarda” kampanyalar için gösterilen bağlantı otomatik olarak oluşturulur. Gösterim yönetimi ve düzenleme yapılamaz.

Gösterilen bağlantı nasıl eklenir

Reklam oluştururken veya düzenlenirken gösterilen bağlantı eklenebilir. Gösterilen bağlantıda örneğin ürün adını veya kullanıcı sorgusunu belirtebilirsiniz. Alan adı belirtmeniz gerekmez. Gösterilen bağlantının uzunluğu (alan adı hariç) 20 karakteri aşmamalıdır.

Gösterilen bağlantının metni harf ve sayılardan oluşmalıdır. Gösterilen bağlantının dili alan adının diliyle aynı olmayabilir. Geçerli karakterler: “-”, “”, “/”, “%”, “#”. Boşluk veya “_” sembolünü girdiyseniz “-” ile değiştirilecektir. Diğer semboller silinecektir. Tekrarlanan “-”, “”, “/”, “%” sembolleri, tek bir sembol ile değiştirilecektir.

Gösterilen bağlantının moderasyon koşullarına uygun olduğundan emin olun. Gösterilen bağlantı koşullara uygun değilse moderatör tarafından kapatılır ve reklamda gösterilmez.

Gösterilen bağlantı şablonlar ile birlikte kullanılabilir. Gösterilen bağlantıda anahtar sözcük grubunu ekleyeceğiniz yer sağ ve sol tarafından “#” sembolü ile sınırlanmalıdır.

Gösterilen bağlantıları aynı anda birkaç reklama eklemek XLS/XLSX dosyaları aracılığıyla çoklu düzenlemede toplu işlemler, Direct.Commander veya Yandex.Direct API sayesinde mümkündür.

Gösterilen bağlantıya göre tıklamaların istatistiği Rapor Sihirbazı'na Tıklama yeri kesitini ekleyerek görüntülenebilir.

Makaleyi değerlendirin
Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz!