Turbo sayfa nasıl eklenir?

Reklam grubu oluşturulurken veya düzenlenirken Turbo sayfa site bağlantısına, hızlı bağlantıya, sanal kartvizite eklenebilir veya sadece Turbo sayfa olarak kullanılabilir. Farklı cihazlarda reklamın nereye yönlendirme yapacağı buna bağlıdır.

Turbo sayfa, site bağlantısına veya sanal kartvizite ek olarak eklendiyse, mobil cihazlarda gösterilirken, reklamınız Turbo sayfaya, bilgisayarlarda ve tabletlerde ise ana siteye yönlendirecektir. Reklam grubunda sadece Turbo sayfa kullanılıyorsa tüm cihazlardaki reklamlar bu sayfaya yönlendirecektir.

Reklamda iletişim bilgileri bloğunda Turbo sayfa → Ekle üzerine tıklayın. Turbo sayfa arşivine yönlendireceksiniz. Sihirbaza geçmek için Oluştur → Turbo sayfa üzerine tıklayın veya daha önce eklenen Turbo sayfayı seçin.

Sihirbazda Turbo sayfa oluşturma hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

Toplu yönetim

Toplu düzenlemeler yardımıyla Turbo sayfalar aynı anda birkaç reklam grubunda silinebilir veya eklenebilir. Kampanya sayfasında istediğiniz reklamların isimlerinin karşısında işaretleme yapın. Bu yapılınca sayfanın alt kısmında yapılabilen eylemler menüsü etkinleşir. Düzenle'yi seçerek Uygula butonuna tıklayın. Açılan sayfada Toplu düzenlemeler → Turbo sayfalar üzerine tıklayın ve ardından istediğiniz Turbo sayfayı belirtin veya Tüm reklamlarda sil'i seçin.