Reklamda fiyat

“Metin - grafik reklamlar” kampanyaları için ürün veya hizmet fiyatını ekleyebilirsiniz. Fiyatın belirtilmesi ve reklam metninde özel tekliflerden ve bonuslardan bahsedilmesi daha fazla hedef kitle çekebilir.

Bu ayar, sitede geniş olmayan ürün veya hizmet yelpazesi ve istikrarlı fiyatlar olduğunda kullanılabilir. Ayrıca kampanya, genel sorgulara göre gösterimleri hedefliyorsa ve dikkat çekmek için fiyat hakkında bilgi eklemeniz gerekiyorsa, örneğin reklamda hizmet için en düşük fiyatı belirtmeniz gerekiyorsa (“min. 899 Ruble”) bu ayar kullanılabilir.

Reklamda fiyat hem Arama'da hem de ağlarda (YRA'da ve harici ağlarda) gösterilebilir.

  1. Fiyatın avantajı nedir?
  2. Fiyat nasıl eklenir?

Fiyatın avantajı nedir?

Bu sayede tekliflerinizi ürün galerisinde yayınlayabilirsiniz

Fiyat ve görsel içeren ürünlerle ilgili reklamlar, arama sonuçlarının üstünde bulunan, yeni gösterim pozisyonu olan ürün galerisine girebilir. Ürün tekliflerinizde görseller varsa, ürün sihirbazında gösterim için seçilebilmeleri için tekliflerinize fiyat ekleyin.

Reklamın CTR'ı artırın

Araştırmalarımıza göre promosyonlar ve indirimlerle ilgili bilgi ve fiyat, reklam gösteriminin yapıldığı cihaz türüne göre reklamların CTR'ını %1,5 - 3 arasında artırmaktadır.

Fiyat nasıl eklenir?

Fiyat, reklam oluşturulurken veya düzenlenirken eklenebilir. Bunun için reklam düzenleme sayfasında Reklamdaki fiyat bloğunda ilgili alanı doldurun. Teklifin avantajını vurgulamak için eski fiyatı belirtin. Gerekirse ön ek/kelime kullanın (“min.”, “maks.”).

Tüm fiyatlar ve döviz türü geçiş sayfasındaki bilgilere uygun olmalıdır; bu bilgiler moderasyonda kontrol edilir.