Video eklentileri varsayılan olarak Direct'e eklendi

Geçen hafta duyurduğumuz, varsayılan video eklentileri bugün Direct arayüzüne eklendi.

Sistem, statik görseli ve metni animasyonlu bloğa çevirerek metin-grafik reklamlarınızdan otomatik olarak video oluşturuyor. Bu özelliğin nasıl göründüğünü ve nasıl çalıştığını inceleyin.

Daha önce reklamlarınıza video eklediyseniz, kullanıcılara bu video gösterilir ve otomatik olarak (görsel ve metinden) oluşturulan video eklentisi kullanılmaz.

Tıklanabilirlik ve dönüşüm bu iki formatta verilerimize göre ortalama olarak karşılaştırılabilir. Dönüşüm sayısı ve fiyatları ile bu formatta da çalışılabilir: Kendi videolarınızı yükleyin ve benzersiz reklam videoları oluşturun. Bu videolar, ücretsiz video arşivimizden arka plan videolarına sahip reklamlara kıyasla müşterilere daha sık gösterilecektir. Bu videoların birden fazla reklam verenin erişimine açık olduğunu ve bu konuda kıstılama bulunduğunu hatırlatmak isteriz. Aynı kreatife sahip reklam 30 gün içinde aynı müşteriye gösterilmez.

Birkaç gün içinde videolu reklamlar için arayüze yeni bir yönetim aracı eklenecek. Video Ağı'nda gösterimleri devre dışı bırakmak için genellikle -%50 düzenlemesi yeterli olmaktadır. Düzenlemeler aracının çalışmasıyla ilgili sizi ayrıca bilgilendireceğiz. Üstelik başka sürprizlerimiz de var! Videolarla çalışmanızı kolaylaştıracak çok faydalı birkaç yenilik üzerinde çalışıyoruz.