Ortak Hesap Varsayılan Özellik Oluyor

Yaklaşık bir hafta sonra "Ortak Hesap" özelliğini varsayılan ayarlara eklemeyi planlıyoruz. Böylece yakın zamanda mevcut hesaplarda ortak hesap özelliği sadece etkinleştirilebilecek, yeni hesaplarda ise bu özellik zorunlu hale gelecek.

Ortak hesap özelliği sayesinde Direct’te daha kolay çalışabilirsiniz; farklı kampanyalar için farklı faturalar ödemeye gerek kalmadan bir hesaba bağlı tüm bakiyeleri kontrol edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tüm hesabın günlük harcamaları için limit koyabilirsiniz.

Neler yapmalıyım?

  • Ortak hesabı bir süre daha kullanmak istemiyorsanız bu özelliğin devre dışı olup olmadığını hemen şimdi kontrol edin. Bunu hesap ayarlarınızda kontrol edebilirsiniz. Ortak hesap özelliğini istediğiniz zaman etkinleştirebilirsiniz.
  • Ortak hesap özelliği ile çalışmaya başladıysanız ve bu özelliği devre dışı bırakmayı düşünmüyorsanız ayarlarda herhangi bir değişiklik yapmanıza gerek yok.

Ortak hesap özelliği olmayan yeni bir hesap oluşturmak isterseniz lütfen Destek Ekibimize başvurun.

Bazı ajanslar ortak hesap özelliği olmayan hesaplar oluşturmaya devam edebilecek. Ayrıntılar için hesap yöneticinize veya Yandex Direct Destek Ekibi’ne başvurun.

Ortak hesap özelliği hakkında ayrıntılı bilgiyi Yardım sayfasında bulabilirsiniz.