Direct Commander 2.9: yeni sürüm, yeni özellikler

Yarından itibaren Commander'in yeni sürümüne erişebilirsiniz. Bu sürüm içine birkaç kullanışlı özellik ve Direct'in tüm yeni araçlarıyla çalışma olanağını ekledik.

Yeni ne var:

 • Her sütun için genişletilmiş filtreler

  Bu filtrelerin yardımıyla herhangi bir parametre için zor koşulları uygulayarak kampanyaları, grupları, reklamları ve sözcük gruplarını filtreleyebilirsiniz.

  Genişletilmiş filtreleri açmak için ilgili tablonun üstünde bulunan filtre simgesine tıklamanız gerekir.

 • İyileştirilmiş navigasyon bağlantıları

  Artık navigasyon bağlantıları bloğundan ana öğeler kümesine geçiş yapılabilir.

  Örneğin, kampanyanın tüm gruplarını seçip ve ardından gerekli sözcük gruplarını seçip, bu sözcük gruplarını içeren gruplara geçiş yapılabilir. Bunu yapmak için, tablonun üstündeki navigasyon bağlantıları bloğunda ilgili bağlantıya tıklamanız gerekir.

 • Hızlı bağlantıların genişletilmiş kümesi

  Reklamlara 1'den 4'e kadar hızlı bağlantı eklenebilir.

 • XLS ve CSV'de ortak negatif sözcükler

  Veri yükleme ve aktarma XLS ve CSV dosyalarına ek alanlar eklendi: "kampanya için negatif sözcükler" satırı ve "reklam/grup için negatif sözcükler" sütunu.

  Her reklam için ayrı ayrı negatif sözcükler belirtmenize gerek yok, bir kere yazmanız yeterli. Format hakkında ayrıntılı bilgi.

 • "Ortalama dönüşüm fiyatı" stratejisi

  Reklam kampanyasının otomatik yönetilmesi için "Ortalama dönüşüm fiyatı" adında yeni stratejisi artık uygulamamızda da ayarlanabilir.

 • Program ayarları

  Commander'a programın genel ayarlarını içeren bir pencere eklendi.

  Şu anda iki seçenek mevcut: yedek kopyalamanın açılması/kapatılması ve veri saklanması için klasör ayarları. Programı daha kullanışlı ve esnek hale getirmek için yeni özellik sayısı zamanla artar.

Commander'in yeni sürümüne şu bağlantılardan ulaşılabilir:

Windows

Mac