Direct

Moderasyon süresi

Reklam materyalleri (metin, anahtar sözcük grupları ve bağlantılar) genellikle birkaç saat içinde moderasyondan geçer. Geceleri kontrol yapılmaz. Bir reklam kampanyasının çerçevesinde 100'ün üzerinde reklam moderasyona gönderilidiyse daha fazla zamana ihtiyaç duyulabilir. Kampanyada ne kadar çok reklam varsa moderasyon için o kadar çok zaman gerekiyor. Moderasyon sürecini kısaltmak istiyorsanız reklam materyallerinizi parça parça gönderin.

İletişim bilgilerinin moderasyonu belirttiğiniz çalışma zamanında yapılmaktadır ve bu nedenle bir günden fazla sürebilir.

Bazı durumlarda, reklamın otomatik olarak gösterilmesine izin verilebilir. Bu da, oluşturulduktan veya değiştirildikten hemen sonra reklam gösterilmeye başlayacağı anlamına gelir fakat ek olarak reklam materyalleri için gerekli koşullara göre moderatör tarafından kontrol edilir ve bu denetimin sonucuna göre reddedilebilir. Otomatik olarak kabul edilen reklamların kontrolü üç gün içinde yapılır.

Moderasyon işlemi sonuçları hakkında adresinize yazılı bir bildirim gönderilerek bilgilendirileceksiniz. Sonuç, kampanya listesinde kampanyanızın durumunda yansıtılır.

Dikkat! 

Moderasyon Ekibi hafta içi 10 ile 18 saatleri arasında çalışmaktadır.