Direct

Direct'in arayüzü nasıl değiştirilir?

Express Arayüz'den Profesyonel Arayüz'e geç

Direct kullanıcıları istedikleri an reklam kampanyalarını Express Arayüz'den Profesyonel Arayüz'e taşıyabilir. Örneğin gösterimleri ve teklifleri manuel olarak yönetmek istiyorsanız bu özellik çok işinize yarayabilir.

Profesyonel Arayüz'e geçmek için Reklamlarım sayfasını açın. Ardından sayfanın altındaki Profesyonel Arayüz'e geç bağlantısına tıklayın. Açılan pencerede Profesyonel seçeneği işaretlenmiş olduğundan emin olun ve Servisi kullanmaya başla butonuna tıklayın.

Dikkat! Profesyonel Arayüz'de daha geniş gösterim stratejilerinin yelpazesi bulunmaktadır. En uygun stratejiyi seçmek için servisin Yardım bölümündeki bilgileri kullanabilirsiniz.

Profesyonel Arayüz'den Express Arayüz'e geri dön

Şu koşullar yerine getirildiyse Express Arayüz'e istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz:

  • En fazla bir aktif reklam kampanyasına sahipsiniz.

    Birkaç reklam kampanyanız varsa Express Arayüz'e dönmeden önce çalışmayı düşünmediğiniz reklam kampanyalarını arşive kaldırabilirsiniz.

  • Kampanya ayarları Express Arayüz ile uyumludur.

    Kampanya ayarlarınız, Express Arayüz'den Profesyonel Arayüz'e geçmeden önceki ayarlarla aynı olmalıdır.

Kampanyalarım sayfasında Express Arayüz'e geç bağlantısına tıklayın. Açılan pencerede Express öğesi işaretlenmiş olduğuna emin olun ve Servisi kullanmaya başla butonuna tıklayın.

Express arayüze geçiş yap bağlantısını görüntülenemiyorsanız gerekli parametreleri ayarlamanıza yardımcı oluruz. Lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Kısıtlama. 

Sipariş oluştururken Profesyonel Arayüz'ü seçtiyseniz daha sonra Express Arayüz'e geçiş yapmanız imkansız olacaktır.

Arayüz değiştirilemiyor, danışmana ihtiyaç var