Direct

Reklamlara Erişim

Dikkat! 

Bu formun yalnızca Yandex.Direct'teki reklamlara tekrar erişebilmek için tasarlandığını lütfen unutmayın.

Reklam kampanyanız yoksa Yandex'teki hesaba erişimle ilgili karşılaşılan zorlukları lütfen diğer form aracılığıyla bizi bilgilendirin.

Yeniden erişim sağlama sayfasındaki ipuçlarını kullanmayı deneyin. Bu bilgisayardan yakın zamanda hesabınıza giriş yaptıysanız Kullanıcı adı veya e-posta adresi alanının altında kullanıcı adınızın tahmini yazar Belki ....

Erişimi geri alamadıysanız aşağıdaki formu kullanarak bize bildirin. Reklam kampanya numaranızı ve sistemde sizi tanımak için kullanılabileceği tüm bilgileri mutlaka belirtin (örneğin ödenmiş faturaların veya işlemlerin numaraları).

Formu doldurun

Reklamlarınıza yeniden erişim sağlamak için en hızlı ve kolay yöntem otomatik şifre kullanmaktır. Şifre hatırlatma bağlantısına gidin ve sunulan erişim yenileme yollarından birini seçin. Örneğin kayıt sırasında belirlediğiniz güvenlik sorunuzu yanıtlayın.

İlk seferden erişimi yenileyemediyseniz klavye ayarlarını değiştirin, güvenlik sorusunu farklı bir şekilde yanıtlamayı deneyin. Farklı erişim yenileme yollarını da deneyebilirsiniz: ek e-posta adresi veya daha önce hesap ayarlarına cep telefonunuzu girdiyseniz ücretsiz SMS yolu.

Her şeyi doğru yaptığınızdan eminseniz ve yine de hesabınıza erişemiyorsanız "Şifremi unuttum" sayfasındaki formu doldurun:

Bazı durumlarda sunulan yöntemlerle şifre yenileme başarısız olursa reklamları başka bir kullanıcı adına taşıyabiliriz. Aşağıdaki formu doldurun; sonraki adımları size göndereceğiz.

Şifremi geri alamadım, kampanyayı diğer kullanıcı adına taşımak istiyorum.